reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
MERAK EDİYORUM
Fikret Karatepe Fikret Karatepe
12.02.2016 17:02
Denizli Haber Ajansı » Köşe Yazarları » MERAK EDİYORUM
31 Ocak 2016 Pazar, 22:59  
Fikret Karatepe Fikret Karatepefikret@denizlihaberajansi.comTüm YazılarMERAK EDİYORUM
Sayın Devlet BAHÇELİ, 1997 yılından beri Türk milliyetçilerinin yegane siyasi kurumunun başında bulunuyorsunuz. Sizi oraya Ülkücü İrade getirdi. ilk seçimde 129 milletvekili ile Meclis’e girdiniz. Gerçi sizin tahmininiz yetmiş beş ile seksen arasındaydı. Erken konuşarak kendinizi bağladınız. Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP’li bir milletvekilinin Cumhurbaşkanı olma ihtimalini değerlendiremediniz. Sonradan edindiğiniz dostlarınızın hatırına yol arkadaşlarınızı terk ettiniz! 3 […]

Sayın Devlet BAHÇELİ, 1997 yılından beri Türk milliyetçilerinin yegane siyasi kurumunun başında bulunuyorsunuz. Sizi oraya Ülkücü İrade getirdi. ilk seçimde 129 milletvekili ile Meclis’e girdiniz. Gerçi sizin tahmininiz yetmiş beş ile seksen arasındaydı.

Erken konuşarak kendinizi bağladınız. Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP’li bir milletvekilinin Cumhurbaşkanı olma ihtimalini değerlendiremediniz.

Sonradan edindiğiniz dostlarınızın hatırına yol arkadaşlarınızı terk ettiniz! 3 Temmuz günü erken seçim tarihi açıkladınız. MHP’yi baraj altında bıraktınız.

3 kasım 2002 gecesi istifanızı açıkladınız. Çiller ile Yılmaz da bıraksın, dediniz. Onlar bıraktı. Siz istifa kararından döndünüz! 2007 seçiminde meclise yeniden girdiniz. Daha yemin etmeden yine konuştunuz. AKP’nin kendi başına istediği kişiyi Cumhurbaşkanı seçmesinin önünü açtınız.

2011 seçimlerinde vekil sayısını düşürdünüz. salıdan salıya konuşarak muhalefet yapmaya çalıştınız. 7 Haziran seçimlerinin akşamında size soran yokken başkalarının hükumet kurmalarını tavsiye ederken, Ana Muhalefet olmak istediğinizi açıkladınız. 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki süreci iyi yönetemediniz. Vekil sayısını seksenden kırka düşürdünüz.

Her seçim yenilgisinden sonra koltuğa daha sıkı yapıştınız! Çevrenizde yanlışlarınızı eleştirecek tek düşünen adam bırakmadınız. On dokuz yılın üç buçuk yılında iktidar ortağı oldunuz.

Sonraki seçimlerde bir varlık gösteremediniz. Ülkücü İrade önünüze KURULTAY isteği koydu. Hiçbir olumlu yaklaşım sergilemediğiniz gibi, neredyse bu irade sahiplerini “HAİN”likle suçlamaya kalktınız…

Ne yapmak istiyorsunuz? Ülkücü Hareket’in önünü açmak gibi bir aklıselim tavır sergilemek gelmiyor mu hiç aklınıza?
Bundan sonra MHP’nin başında kalmakla nasıl bir başarı düşünüyorsunuz? Bu başarıyı hangi kadroyla gerçekleştireceksiniz?

Hayır Sayın BAHÇELİ, MHP’ye de Türk milletine de zarar veriyorsunuz artık. Durumunuzu ve konumunuzu bir kez daha gözden geçirin lütfen!

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!
BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ
DENİZLİ HABER AJANSI FACEBOOK
Fikret Karatepe Diğer Yazıları