reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Kandırılıyoruz
Kenan ÖZEK Kenan ÖZEK
05.11.2022 12:00
Aynı görüş, aynı siyaset ve aynı idealdeki insanların bir yarısını diğer yarısına rakip gibi gösterip, iktidar-muhalefet dalaşı yaptırıyorlar.

Bu sahte döğüşle her gün aralıksız boş laf yarışına girerek, milletin gününü dolduruyorlar. Ana sorunların üstünü örtüyorlar.

Ülkenin, vatandaşlarımızın binlerce acil, önemli sorunu varken, bunları unutturup ağız birliği yaparak yeniden türban-başörtüsü-bacımın tesettürü kandırmacasını ülkenin gündemine oturttular.

Demekki Washington böyle emrediyor. Londra böyle emrediyor.
Telaviv böyle emrediyor.

Irak'ta 2 milyon Müslümanı hunharca katlettirip Irak petrollerini küresel yahudi şirketlerine teslim ettiren araç siyasal islamın bu tesettür siyaseti idi.

Tam bağımsız kalkınmış Libya ülkesini işgal edip, halkını bir dilim ekmek için denizlerde boğduran, Libya petrollerini de küresel soygunculara teslim ettiren bu siyasal islamın ürettiği türban-tesettür üzerine inşa ettirilen yeni din anlayışı idi.

Afganistan'ı, Suriye'yi, Sudan, Somali, Yemen ve  Bagladeş'i bu hale getiren, Müslümanları köleleştiren bu yeni din anlayışı benim ülkemde yasalaştırılmaya çalışlıyor.

Ahlakı, adaleti, paylaşmayı değil, kıyafet ve görüntüyü inancın temeline oturtan serbest piyasa ekonomisinin bu yeni dini el birliği ile güçlendiriliyor. 

Fethullahın Türk düşmanlıklarını, Türk ordusu düşmanlıklarını, Atatürk ve milli mücadele düşmanlıklarını gizleyebilmek için yararlandığı -bacımın başörtüsü- siyasetini tekrar binlerce gerçek sorunun üstüne çıkararak gündem yaptılar.

Yok birbirimizden farkımız,
Hep beraber kandırılıyoruz.

BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ
DENİZLİ HABER AJANSI FACEBOOK
Kenan ÖZEK Diğer Yazıları