reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Ey Filistin Müslümanları! sahipsizsiniz, yalnızsınız.
Kenan ÖZEK Kenan ÖZEK
08.05.2021 22:17
Filistin topraklarının gerçek sahipleri olan Müslümanların ibadet ederken dahi işgalci İsrail idaresi tarafından katledilmelerinin en büyük sorumlusu, Ortadoğu'daki (Türkiye dahil) tüm Müslüman ülke yönetimleridir.

Bu yönetimlerin hepsinin İsrail'in hizmetinde olmasıdır.

Ortadoğudaki Müslüman ülke yönetİmleri İsrail ve dünya Yahudiliği tarafından görevlendirilip iktidarlara taşındığı için, Müslüman katliamlarını sadece sloganlarla, klasik ezber sözlerle geçiştiriyorlar. 

Yıllardan beri ikiyüzlülük yaparak, sürekli sloganlarla ve parmak işaretleriyle Filistinli Müslümanların arkasındaymış gibi görünüp  insanların ölümlerini seyrediyorlar.

Türkiyedeki Müslümanları açlığa, işsizliğe terk edenler,
Müslüman Türkiye'yi küresel  yahudi şirketlerine ve ayakçılarına teslim edenler, Filistin Müslümanları için ne yapabilir? 

Her alanda İsrail, İngiltere ve ABD'yi memnun edecek şekilde, kendi kurtuluşu ve bağımsızlığı aleyhinde kararlar alanlar,
Filistin Müslümanlarının kurtuluşu için ne düşünebilir? .

Türkiye Müslümanlarının ve  dünya Müslümanlarının haklarını ancak ve sadece Mustafa Kemal Atatürk savunabilmişti.

Atatürk'ten sonra Müslümanlar sahipsiz kaldı. Bu boşlukta önce İsrail kuruldu, ardından İsrail tüm bölgeyi istilaya başladı, devam ediyor. 

Ey Filistin Müslümanları! sahipsizsiniz, yalnızsınız.

70 yıldır kandırılıyorsunuz.
İsrailin emrindeki Müslüman yönetimler sizi 70 yıldır kandırıyor.

Milli mücadelelerin, kurtuluş savaşlarının nasıl kazanılacağını bizzat ölerek ve öldürerek gösteren Mustafa Kemal ve askerlerinin mücadelesini unutturup,
savaşları cinlerin, perilerin kazandığını öğretenler Filistin Müslümanları için ne yapabilirrr?

BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ
DENİZLİ HABER AJANSI FACEBOOK
Kenan ÖZEK Diğer Yazıları