reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
KANDIRILDIK
Kenan ÖZEK Kenan ÖZEK
18.08.2019 15:06

1944'lerde Almanya'nın 2. Dünya savaşında yenileceğini anlayan ABD, hemen bu durumdan nasıl yararlanabilirim diye düşünmeye başladı .

 

Görünürdeki çalışmalarıyla savaş suçlusu Nazi önderlerini ve askeri yöneticilerini yakalayıp yargılamak ister görünürken, el altından başka şeyler yapıyordu.

 

O günkü Amerikan istihbaratı, Nazilerin yetiştirdiği en uzman bilim adamlarını gizlice ABD ye kaçırdı. Ekonomi ve askeri alanda bunlardan yararlanmaya başladı.

 

Bunun yanında komünizme karşı bilgilerinden yararlanabileceği en güçlü askeri ve İstihbarat yetkilileriyle irtibata geçti. İşine yarayanları ABD ye gizlice kaçırdı.

 

Bu durum devam ederken, tüm Amerikan ve Avrupa basını, - Tüm Naziler savaş suçlusudur, insanlık suçlusudur, hepsini asalım - diye her gün yayın yapmaya devam ediyordu. Dünya kamuoyu da buna göre şekillendi.

 

Ardından Alman istihbarat sorumlularının en yetkilisi ve en acımasız gestapo Generali olan Reinhard GEHLEN ile irtibata geçtiler.

 

Bu Nazi Generali esir alınan binlerce Rus askerine akıl almaz işkence yapmak ve hepsini açlıktan öldürmekle ünlüydü.

GEHLEN çok zeki birisi olduğu için ABD yetkileriyle hemen irtibat kurdu. ABD ye hizmet etmek istediğini anlattı.

 

1945 yılında ABD ye götürüldü. Gitmeden önce de Sovyetler hakkındaki tüm gizli arşiv bilgilerini metal bir dolaba kilitleyip, Avusturya Alplerinin en ücra bir köşesine gömdürmüştü.

 

Bu gizli bilgi hazinesi de, sonradan ABD yetkililerince bulundu.

 

ABD görevlileri GEHLEN'i işe aldılar. Çok büyük yetkilerle donattılar. Büyük paralar verdiler.

GEHLEN org -diye bir örgüt kurdurdular. NATO'ya, Sovyetler ile ilgili tüm bilgileri bu örgüt sağladı.

Hatta bu örgüt, yeraltı Mason locası, P2 örgütü, Opus Dei örgütü ve Gladio operasyonlarına yön verdi. Birlikte çalıştılar.

 

GEHLEN Org- Vatikan ile, Güney Amerika ,İspanya, İtalya, Türkiye ve dünyanın her yerindeki sağ görüşlü partiler ve iktidarlarla bağlantı içinde çalıştı.

 

Çok iktidar devirdiler, çok kanlar akıttılar. Küresel savaşların, soygunların ve işgallerin sorunsuz devam edebilmesi için, buna engel olan iktidarları yıktılar.

 

Ulusal bağımsızlık örgütlenmelerini yok ettiler. Gençliği her yoldan dünya masonluğunun ve emperyalizminin emrine soktular. Karşı çıkanı etkisiz hale getirdiler.

 

Yani sözün kısası; Nazi Almanyası Hitler ve İnsan hakları ile ilgili ABD den ve Avrupa basınından dünyaya yayılan tüm bilgiler yanlıştır. Maksatlıdır.

 

Hitler'i yetiştirip iktidara getiren küresel güçler, Hitler yenildikten sonra da, Hitlerin en kanlı adamlarını alıp götürdüler. Daha büyük yetkilerle donatarak, kendi soygun sistemlerine engel olabilecek insanları ve iktidarları yok etmekte kullandılar. Bunu yaparken de, - Hitler kötüdür, milyonlarca Yahudi öldürmüştür- demeye devam ettiler.

 

Oysa, Hitler'in kimleri öldüreceğini önceden biliyorlardı. Ölenlerin çoğu, sonradan Yahudileşmiş ve Filistine yerleşmek istemeyen Hazar Türkleriydi.

 

Bu öldürmelerde de, Filistinde bir İsrail devleti kurulmasını hızlandırmak içindi. Başardılar.

 

Şimdi benim ülkemde hortlatılan ayrılıkçı terör örgütü PKK, YPG, PYD ve yan kuruluşlarını bu İsrail kurup besledi.

 

Benim ülkemde son yıllarda hortlatılan, vatan haini, Türk düşmanı, Atatürk düşmanı, kurtuluş savaşı düşmanı dinci cemaatleri, şeyhleri, bu İsrail istihbaratları kurup eğitti. Ülkemin başına bela etti. ABD ve İngiliz istihbaratları da, İsrail'in hizmetinde bu amaçla görev yapmaktadırlar. Irak'ı, Suriye'yi parçalayıp, parçaları İsrail'in emrine soktular. Sıra Türkiye'de.

 

Doğruyu, yaşadıklarımızdan, gördüklerimizden çıkaralım. İşgalcilerin hizmetinde ki basından değil.

BU YAZI HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu yazıya henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ
DENİZLİ HABER AJANSI FACEBOOK
Kenan ÖZEK Diğer Yazıları