reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kale Belediyesi ile protokol yeniledi
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kale Belediyesi ile protokol yeniledi
reklam-7-gelisim-gif.gif
09.07.2021 10:06
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kale Belediyesi ile protokol yeniledi
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kale Belediyesi ile her yıl imzaladığı sağlık protokolünü bu yıl da yeniledi. İmzalanan protokolle belediye çalışanları ve birinci derece akrabaları olan anne, baba, eş ile çocukları muayene ve tetkiklerde geçerli indirimlerden faydalanabilecek.
 
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kale Belediyesi ile imzaladığı protokol 2021 yılı Temmuz ayından itibaren bir yıl geçerli olacak. 

Söz konusu indirim protokolünün her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç; Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal İletişim ekibine ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum, bu protokol ile çalışanlarımız ve birinci derecedeki yakınları indirimli sağlık hizmeti alabilecekler, her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
 
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi adına başkan Sağınç’ı ziyaret eden Kurumsal İletişim ve Pazarlama ekibinden protokolü birim sorumlusu Zeliha Şit imzaladı. 

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi söz konusu protokolü resmi sosyal medya hesapları ve internet sitesi üzerinden duyurdu.
ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ