reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Denizli Büyükşehir tiyatrosu perdelerini açıyor
Denizli Büyükşehir tiyatrosu perdelerini açıyor
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
05.07.2021 11:54
Denizli Büyükşehir tiyatrosu perdelerini açıyor
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 6 Temmuz 2021 Salı günü "Kahvede Şenlik Var", 7 Temmuz Çarşamba günü ise "Kamyon" adlı tiyatro oyunlarını Kınıklı Mahallesinde yer alan Amfi Tiyatro’da sergileyecek. Oyunlar, korona virüs tedbirleri ve sosyal mesafe kuralına uyularak gösterime sunulacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, normalleşme süreci ile birlikte kentin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmaya kaldığı yerden devam edecek.

 Genç yetenekleri tiyatro sahnesine kazandırmanın yanı sıra kadrosunu her geçen gün daha da güçlendiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 6 Temmuz 2021 Salı saat 21.00’de "Kahvede Şenlik Var", 7 Temmuz 2021 Çarşamba saat 21.00’de ise "Kamyon" adlı tiyatro oyunlarını Kınıklı Mahallesinde yer alan Amfi Tiyatro’da Denizlililerle buluşturacak. 

Kınıklı Mahallesinde yer alan Amfi Tiyatro’da seyircilerin maske ile oyunu izlemeleri sağlanacak. Sosyal mesafe kuralına uygun bir oturma düzeninin bulunacağı Amfi Tiyatro’da tüm tedbirler harfiyen yerine getirilecek.
ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ