reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ÇAVUŞOĞLU; BAYRAM KUTLAMALARINA KATILMAYAN VALİ VE MÜLKİ AMİRLERİ KINADI
ÇAVUŞOĞLU; BAYRAM KUTLAMALARINA KATILMAYAN VALİ VE MÜLKİ AMİRLERİ KINADI
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
23.04.2021 16:19
ÇAVUŞOĞLU; BAYRAM KUTLAMALARINA KATILMAYAN VALİ VE MÜLKİ AMİRLERİ KINADI

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerine Vali Ali Fuat Atik ve mülki amirlerin katılmamasına tepki gösterdi.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bayramdan 1 gün önce ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle kısıtlı bir şekilde kutlanırken, Vali Fuat Atik ve mülki amirlerin bu kutlamalara katılmamasına CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu'ndan tepki geldi.

 

AKP iktidarının ulusal bayramların içini boşalttığı günümüzde Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve mülki amirlerin kutlamalara katılmamasının son derece manidar olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, ;Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramını coşkulu bir şekilde kutlamaya hazırlanırken ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle CHP'li belediyelerimizin öncülüğünde pandemi kuralları dahilinde bayramımızı kutluyoruz.

 

Ne kadar engellemeye çalışsanız da bu milletin kalbinden Atatürk ve Cumhuriyet sevgisini sökemeyeceksiniz.

Ulusal Egemenliğimizi ilan ederek, parlamenter demokrasiye geçişimizin 101. yılında, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin adeta baypas edildiği, Nutuk'un yasaklanmaya çalışıldığı günleri yaşıyoruz.             

 Parlamenter demokrasimizi sürdürebilmek adına böyle önemli bir günde kutlamalara katılmayan Vali

Ali Fuat Atiki ve mülki amirleri kınıyorum; dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ