reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ODTÜ 'ULUSLARARASI OKULAR LİSTESİ' NE GİRMEYE HAK KAZANDI
ODTÜ 'ULUSLARARASI OKULAR LİSTESİ' NE GİRMEYE HAK KAZANDI
reklam-71-halici-mobil-reklam_7527ced33c617dcd2c12.gif
12.04.2021 17:18
ODTÜ 'ULUSLARARASI OKULAR LİSTESİ' NE GİRMEYE HAK KAZANDI

Kanada Waterlo Üniversitesi tarafından şubat ayında düzenlenen Uluslararası Matematik Yarışması’na katılan Denizli ODTÜ Okulları lise öğrencileri, sınıf düzeylerine göre girdikleri sınavda önemli başarılar elde ederken ODTÜ Denizli Okulları da Uluslararası Okullar Listesine girmeye hak kazandı.

 

Pascal sınavında 9. sınıf öğrencilerinden Yağmur Varma Onur Listesine girmeye hak kazanırken; İrem ŞAHİN, Aray KARAER, Özge SARICA, Onur COŞKUN ve Işık AÇIKALIN başarı sertifikası almaya hak kazandı.

 

CAYLEY sınavında 10. sınıf öğrencilerinden Eylül TOTEPE, Selim ARABACI ve Mert ÇAĞLIYAN Onur listesine girmeye hak kazanırken; Derin HALDENBİLEN başarı sertifikası almaya hak kazandı.

 

FERMAT sınavında ise 11. sınıf öğrencilerinden Deniz KUTLU, Duru Işıl OFLAZ, Neslihan ŞENGÜL ve İpek BALABAN başarı sertifikası almaya hak kazandı.

 

Ayrıca Denizli ODTÜ Okulları, kendi okullarında en yüksek puanı alan 3 öğrencinin toplam puanıyla oluşturulan okul puanları kategorisinde “Uluslararası Okular Listesi” ne girmeye hak kazandı.
ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ