reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
Microsoft, Windows 10 için Denizli’ye geliyor.
Kurumsal ve bireysel kullanıcıları yepyeni bir Windows deneyimine davet eden Windows 10'un piyasaya ... Bal kovanında devrim
Microsoft, Windows 10 için Denizli’ye geliyor.
reklam-93-1000x252.jpg
02.03.2015 10:27
Microsoft, Windows 10 için Denizli’ye geliyor.
Kurumsal ve bireysel kullanıcıları yepyeni bir Windows deneyimine davet eden Windows 10’un piyasaya çıkışı öncesinde Microsoft Türkiye, Denizli’nin de yer aldığı 22 ili kapsayan bir tura çıktı.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, verimlilik sağlayan iş çözümleriyle işletmelerin gücüne güç katıyor.

Türkiyeyi il il dolaşarak işini daha da geliştirmek isteyen iş ortaklarıyla “Hep Beraber Yarına” toplantıları düzenleyen Microsoft, Anadolu’da iş ortaklarıyla buluşuyor. Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Halil Gökoğlu ve Microsoft Türkiye Windows İş Grubu Yöneticisi Kadir Şener’in de katıldığı toplantılarda Microsoft’un işletmelerin verimliliğini artıran yeni teknoloji çözümleri üzerinde duruluyor.

Microsoft, Windows 10’la birlikte Microsoft’un diğer yeni ürünleri Hololens ve Cortana’yı da tanıtıyor.

“Hep Beraber Yarına” toplantıları kapsamında Adana, Konya, İzmir, Balıkesir, Bursa ve Kocaeli illerinde iş ortaklarıyla buluşan Microsoft Türkiye ekibi 16 Nisan’da Antalya’da, 7 Mayıs’ta Eskişehir’de, 9 Haziran’da Gaziantep’te olacak.

Microsoft’un Anadolu buluşmaları Sakarya, Trabzon, Kayseri, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Ankara, Denizli, Muğla, Mersin, İstanbul, Samsun, Erzurum illeriyle devam edecek. Microsoft Türkiye Haziran sonuna kadar 22 ilde 2000 üzerinde iş ortağı ile buluşmayı hedefliyor.
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ