reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
PASSOLİG TARAFTARA GOL ATMASIN !
PASSOLİG TARAFTARA GOL ATMASIN !
reklam-22-sinav-reklam.jpg
28.08.2020 13:14
PASSOLİG TARAFTARA GOL ATMASIN !
İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk , Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu’nun yanıtlaması istemiyle bir yazılı soru önergesini TBMM Başkanlığına verdi .

Soru önergesinde ; geçtiğimiz sezonun yüzde %25’inin seyircisiz oynandığına dikkat çeken Öztürk , Buna rağmen Passolig’te e bilet kullanım sürelerinin taraftarın kartında işlemeye devam ettiğini , süresi biten taraftarların da ancak yıllık 27,36 TL ile 48.50 TL arasında 7 farklı ücret karşılığında süreyi uzatabildiğini ifade etti .

Sistem böyle yürürse kazanan sadece Passolig olacak , Beş buçuk milyondan fazla taraftar ise maçlara giremediği sürenin de bedelini ödeyecek , zarara uğrayacak .  

Zaten TFF de Eylül ayı boyunca oynanacak maçların seyircisiz olacağını açıklayarak taraftarın maçları izleyemeyeceği sürenin uzayacağını ifade diyen Öztürk taraftarların e bilet için bir sezon kullanım ücretinden muaf tutulmasını istedi .
ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ