reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
TEKDEN HASTANESİ ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Özel Denizli Tekden Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı günü dolayısıyla ‘Bir Oyuncak Bin Gülücük’ projesi adı altında Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören özel çocukların yüzünde tebessüm bırakmak ve sürekli yanlarında olduğunu hissettirmek adına 1 Nisan itibariyle hastanenin giriş katında ziyaretçilere açık bir alanda çocuklar adına oyuncak toplama kutusu oluşturmuştu.
TEKDEN HASTANESİ ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
27.04.2016 12:53
TEKDEN HASTANESİ ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

23 Nisan günü geldi ve duyarlılığını bir kez daha gözler önüne seren TEKDEN Ailesi, birçok oyuncak topladı ve Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde 26 Nisan günü düzenlenen törende toplanan oyuncakları çocuklara hediye etti. Etkinliğe Merkezefendi Kaymakamı Şükrü GÖRÜCÜ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fikret SARISOY, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Taşkın Osman YILDIZ, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih IŞIK, Denizli Kızılay Şube Müdürü Erdal OTÇU, Tekden Hastanesi Başhekimi Uz. Dr.Yusuf Polat, TEKDEN Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Namık ÖZKAN, Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Yıldırım, okulun öğretmenleri, öğrenciler ve aileler katıldı.

 

Bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal projeleri ile insanlara sağlık dışında da faydalı olmayı amaçlayan TEKDEN Denizli Hastanesi’nden Başhekim Uz. Dr.Yusuf POLAT ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bayramın coşku ve heyecanını, hastane dışına, minik yüreklere taşımak istedik, bunun için hastanemizde özel ve güzel çocuklarımız için birbirinden güzel oyuncaklar topladık. 1 -23 Nisan tarihleri arasında hastanemizde toplanan her oyuncağı, Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören özel çocuklarımıza hediye ettik. Onların yüzündeki o tebessüm bizler için dünyalara değer. Çocuklarımızın sağlıklı yetişmesi hepimizin görevidir. Onların gelişimi ve geleceği konusunda bizlere ne görev düşüyorsa her daim yapmaya hazırız. Bu proje ile mutluluğu paylaşarak çoğaltmanın ne kadar değerli olduğunu vurgulamak istedik. Tekden Denizli Hastanesi bugüne kadar vermiş olduğu nitelikli sağlık hizmetlerinin yanı sıra koruyucu hekimlik felsefesi ve sosyal sorumluluk faaliyetleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Her yıl olduğu gibi bu 23 Nisan’da da en değerli varlıklarımız çocuklarımızı sevindirmek ve mutlu etmek istedik.

 

‘Bir Oyuncak Bin Gülücük’ projesi adı altında Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören özel çocuklarımızın yüzünde tebessüm bırakmak ve sürekli yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına 1 Nisan itibariyle hastanemizin giriş katına ziyaretçilere açık bir alanda çocuklar adına oyuncak toplama kutusu oluşturmuştuk. 20 gün gibi kısa bir sürede o kadar çok oyuncak topladık ki çocuklarımızın sevinci bu sayede daha fazla olacak. Hem hastane hekimlerimize ve çalışanlarımıza hem de projemize duyarlılık göstererek oyuncak bağışlayan herkese minik kalpler adına teşekkür ediyor ve minnet duyuyorum” dedi.

 

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ise “Özel çocuklara yönelik yapılan bu sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren herkesi kutlarım” dedi.

 

Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Yavuz Yıldırım da Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Ortaokulu ve ilkokulu 410 öğrenci ile Bahçelievler semtinde hafif düzeyde zihinsel engeli olan öğrencilerimize eğitim veren özel eğitim okuludur. Okulumuzun bünyesinde bulunan ilkokul kademesinde 40 erkek 22 kız toplamda 62 öğrenci öğrenim görmektedir. Özel Denizli TEKDEN Hastanesi gerçekleştirdiği ‘Bir oyuncak bin gülücük’ projesi ile farkındalık yaratmış ve Merkezefendi Belediyesi’nin de katkıları ile öğrencilerimiz ve velilerimizle güzel bir gün geçirmemize vesile olmuşlardır. Herkese katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Protokol üyeleri, hastane yöneticileri ve okul idaresi hazırlanan oyuncak paketlerini öğrencilere hediye ettikten sonra pamuk

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ