reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
CERRAHİ’DEN COŞKULU KUTLAMA
CERRAHİ’DEN COŞKULU KUTLAMA
reklam-71-halici-mobil-reklam_7527ced33c617dcd2c12.gif
08.12.2019 19:55
CERRAHİ’DEN COŞKULU KUTLAMA

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi personelleri ve doktorları kuruluş yıl dönümü yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve  Denizlili şarkıcı Efe de iştirak etti.


 Anemon Otel’de gerçekleşen  ve yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemekte üçüncü, beşinci ve onuncu yılını dolduran personeller ödüllendirildi. Gecede,Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik hastane ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

 

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi’nin yılın yorgunluğunu Anemon Otel’de attı. Yönetim Kurulu, doktorlar ve personellerin katıldığı yemek Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik’in açılış konuşmasıyla başladı. Açılış konuşmasında hastane ile ilgili önemli bilgiler veren Op.Dr. Murat Çelik, ”Her yıl olduğu gibi bu yılda çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile bir araya geldik. Yılın hem yorgunluğunu hem de yeni dönem için gerçekleştireceğimiz çalışmaların temelini atıyoruz“ dedi.

 

“Bölgenin fark yaratan referans hastanesiyiz”

 

Bölgenin fark yaratan referans hastanesi olduklarını dile getiren Op.Dr. Murat Çelik, ”Onkolojik ameliyatların neredeyse tamamı hastanemizde yapılıyor, özellikle Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Genel Cerrahi alanında özellikli ameliyatlar gerçekleştiriyoruz. 


Kardiyoloji ve KVC ( Kalp ve Damar cerrahisi ile ilgili tüm ameliyatlar) alanındaki uzmanlığımız ile bölgenin referans hastanesi olmayı sürdürüyoruz. Donanımlı, akademik kariyerli doçent ve akademisyen doktorlarımız ile nitelikli cerrahi işlemlere imza atıyoruz. Bu bizim rakiplerimizden ayrıldığımız en önemli noktalardan biri” dedi.

 

“2020 bizim için yenilenme ve dijitalleşme dönemi “

 

2020 yılı hedeflerinden de söz eden Çelik, “ Hastanemizde çok yakın zamanda iki önemli doktorumuz göreve başlıyor, kendileri bugün aramızda. Birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi. 2020 yılında önemli yatırımlar ve çalışmalar yapılacağını da aktaran Çelik, “Hastalarımızın konforu ve memnuniyeti için binamızı yenilemeye başladık, 2020 ayının ortasına kadar sürecek fiziksel bir yinelenme sürecindeyiz.


 Sağlık teknolojisi alanında dünya standartlarının üzerinde medikal cihaz parkuruna sahibiz. Hastalarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına hastanemizdeki teknik altyapıyı yeniliyor, revizyonlarını gerçekleştiriyoruz. 2020 yılında daha dijital ve teknoloji odaklı bir hastane olacağımızı söyleyebilirim“ dedi.

 

“Sağlık turizmi yatırımlarımız devam ediyor”

 

Sağlık turizmi alanında da çeşitli yatırımlar yaptıklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Murat Çelik, “ Son yıllarda yurtdışından gelen hasta trafiğimiz çok fazla. Özellikle 2019 yılı içerisinde yurtdışından birçok yabancı hastanın teşhis ve tedavisinde doktorlarımız önemli başarılara imza attı.


 Geçtiğimiz haftalarda Sağlık Turizmi yetki belgesine layık görüldük bu bizim bu konuda doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor. Sağlık turizmi konusunda yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz” dedi.

 

“Bu yıl yine vergi rekortmenleri listesinde üst sıradayız”

 

4 yıldır üst üste vergi rekortmenleri listesinde yer alan tek sağlık kuruluşu olduklarını da aktaran Çelik, “Bu yıl yine vergi rekortmenleri listesinde Denizli’de üst sıralardayız. Listeye giren tek sağlık kuruluşuyuz bunun hem gururunu yaşıyoruz. Hem ilimizin hem de ülke ekonomisinin kalkınmasına katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” ifadelerini kullandı.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ