reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
BİR YASTIKTA TAM 57 YIL...
BİR YASTIKTA TAM 57 YIL...
reklam-22-sinav-reklam.jpg
08.11.2019 20:27
BİR YASTIKTA TAM 57 YIL...

Denizli Yunusemre Mahallesinde yaşayan Merç çifti 57. Evlilik yıldönümünü Lavin otel'de düzenlenen romantik bir yemek ile kutladı.


Aslen Kızılcabölük'lü olan ve uzun yıllardır Yunusemre mahallesinde ikamet eden Ömer Merç(82) ve Perihan Merç(78) evliliklerinin 57.yıldönümümde unutamayacakları bir gece yaşadı.


Yunusemre Mahallesi Muhtarı Selda Karan tarafından organize edilen kutlama yemeğine Lavin Otel İşletmecisi Coşkun Koşar ve Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal İletişim ekibinden Çiğdem Oktay ve Zeliha Şit'te eşlik ederek Merç çiftinin mutluluklarına ortak oldu.


KARAN; "BOŞANMA OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ"


Öften çöpten sebepler yüzünden artan boşanma olaylarına dikkat çekmek amacı düşünülen bu örnek hareketi devam ettirmeyi düşündüklerini belirten Yunusemre Mahallesi Muhtarı Selda Karan " "Bakıyorum çevremizde belki de ceviz kabuğunu doldurmayacak sebepler yüzünden evlilikler sonlandırılıyor, çoluk çocuk büyük acılar çekiyor.

 

Bende son yıllarda artan boşanma olaylarına parmak boşanma olaylarına dikkat çekmek için ne yapabiliriz'i düşündük ve hemen mahallemizde yaşayan çiftlerimizin taramasını yaparak şu anda en uzun süre evli olan Kızılcabölük'lü Ömer  ve Perihan  Merç çiftimizin 57 yıldır evli olduklarını tespit ettik. Bu çiftimizi örnek çift olarak ilan ettik.


Bunun üzerine hemen çalışmamızı yoğunlaştırdık. Sağolsunlar Lavin Otel İşletmecisi Coşkun Koşar çiftlerin  yemeğine sponsor olabileceğini söyleyerek bizleri ve Merç Çiftimizi mutlu etti.

 

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Kurumsal  İletişim ekibinden Çiğdem Oktay ve Zeliha Şit'de Merç çiftimizin 57.Evlilik yıldönümleri kutlamalarına katılıp çiftimizin check up masraflarına sponsor olarak destek verdiler.

 

Bu organizasyonda desteklerini esirgemeyen Lavin Otel İşletmecisi Coşkun Koşar'a ve Cerrahi hastanesine teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde 50 yılın üzerinde evli olan çiftlerimizle bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz".dedi.

 

 

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ