reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
SANATÇI HURŞİT TÜRKAY’A SEVGİ SELİ
SANATÇI HURŞİT TÜRKAY’A SEVGİ SELİ
reklam-22-sinav-reklam.jpg
07.11.2019 15:44
SANATÇI HURŞİT TÜRKAY’A SEVGİ SELİ

Pozitif Kalkınma Derneği Kültür ve Sanat Komisyonu üyesi Anadolu Folk Rock Sanatçısı Hurşit Türkay’a Anafartalar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) ’nde sevgi seli.

 

Pozitif Kalkınma Derneği sanatsal etkinliklere devam ediyor. Denizli’nin sevilen sanatçısı Hurşit Türkay Anafartalar MTAL Kariyer Güneri’nde öğrencilerle bir araya geldi.

 

Okulda bu yıl ilki düzenlenen olan Kariyer Günleri’nde ilk konuğun Hurşit Türkay olması ayrı bir anlam ifade ediyor. 1961 yılındaTicaret Lisesi olarak açılan ve dört yıl önce yıkılarak eğitim hayatına Anafartalar MTAL olarak devam eden okulda tarih yeniden canlandı.

 

HURŞİT TÜRKAY İLE MAZİYE YOLCULUK

 

Etkinlik eski adıyla Denizli Ticaret Lisesi ‘nin geçmişten bugüne öğretmenlerin ve öğrencilerinin yer aldığı nostaljik siyah beyaz resimlerin bulunduğu ve yeni okulun gösterildiği videulu sunumla başladı. Belgesel niteliğindeki sunumun söz ve müziği Hurşit Türkay'a ait olan "Yeter Ayrılık"  şarkısıydı. Sunumda hasretlik duygusu yaşayan öğrenciler şarkının Türkay’a ait olduğunu gördükleri anda ise sevgi seli doldu taştı.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ