reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
DÜNYA E-TİCARET FORUMU, DENİZLİ’YE GELİYOR
DÜNYA E-TİCARET FORUMU, DENİZLİ’YE GELİYOR
reklam-22-sinav-reklam.jpg
09.10.2019 16:24
DÜNYA E-TİCARET FORUMU, DENİZLİ’YE GELİYOR

Yerel ve geleneksel üreticiler için Türkiye sınırlarının dışında bir e-ihracat farkındalığı oluşturmayı amaçlayan World E-Commerce Forum, (Dünya E-Ticaret Forumu) Denizli’ye E-İhracat Konferanslarının bir yenisini daha eklemeye geliyor!

 

Worldef, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Denizli Sanayi Odası (DSO) işbirliği ile birlikte düzenlenecek olan konferans tam gün sürecek, konferansa tüm e-ihracat meraklıları ve ilgilileri Worldef.net üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabilecek.

 

Worldef kurucusu Ömer Nart, “Anadolu’da düzenlediğimiz E-İhracat Konferansları ile özellikle üretilen ürünlerdeki yerel çekicilik potansiyeli ile e-ticaret potansiyeli yüksek şehirlerde büyük fırsatların keşfedilmesini amaçlıyoruz. Denizli’de e-ihracat konferansı etkinliğimiz ile bu farkındalığı oluşturarak şehirlerimizin özellikle yerel üreticilerinin ve geleneksel ürünlerin satış sürecinin teknoloji alanında desteklenmesini amaçlıyoruz. Dijitalleşen dünya ile birlikte, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor.

 

Türkiye'de üretilen kaliteli ve-veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor. Worldef olarak Denizli gibi üretim gücü yüksek illeri de E-İhracat konusunda bilinçlendirerek Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

Türkiye İş Bankası ve T-Soft’un ana sponsor, Google ve UPS’in gold sponsor olacağı konferansta; e-ihracat yaparken kullanılacak ödeme sistemlerinden, e-ihracat için yazılım çözümlerine; e-ihracat yapanların yararlandığı devlet teşviklerinden, e-ihracatta dijital pazarlamaya kadar tüm konularda bilgiler ve analizler Dünya E-Ticaret Forumu-Denizli E-İhracat Konferansı’nda katılımcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca Türkiye’den başarılı e-ihracatçılar da kendi yaşadıkları sınırlar ötesi elektronik ticaret, başarı hikâyelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

 

Dünya E-Ticaret Forumu, bu büyük hedef ile 15 Ekim Salı Günü Denizli, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceği “Denizli E-İhracat Konferansı”na tüm ilgilileri davet ediyor. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ