reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
CERRAHİ HASTANESİ BELÇİKA'DA ALZHEİMER SEMİNERİ DÜZENLEDİ
CERRAHİ HASTANESİ BELÇİKA'DA ALZHEİMER SEMİNERİ DÜZENLEDİ
reklam-22-sinav-reklam.jpg
28.09.2019 11:50
CERRAHİ HASTANESİ BELÇİKA'DA ALZHEİMER SEMİNERİ DÜZENLEDİ

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi 21 Eylül Dünya Alzheimer Farkındalık Günü nedeniyle, Belçika Denizliler Derneği işbirliği ile Belçika’da Alzheimer hastalığı ile ilgili seminer düzenledi.

 

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Fatma Afandızada Alzheimer’dan korunma yöntemlerini,  hastalığın evrelerini, risk faktörlerini  ve tedavi sürecini anlattı. Bunun yanında ağlıklı bir yaşlılık dönemi geçirmek için yapılması gerekenler ve toplumsal farkındalığı arttırmanın ipuçlarını paylaştı. Dr. Fatma Afandızada : “ Alzheimerden korunmak için damarsal hastalıkları kontrol altına almak, sigara içmemek, düzenli uyku, sosyal ilişkileri korumak, stresi kontrol etmek, sağlıklı beslenme ile bedensel ve zihinsel egzersizlerin yapılabileceğini” belirtti.

 

Belçika Denizliler Derneği Başkanı Ahmet Güldaş : “Özel Denizli Çerrahi Hastanesi Noröloji uzmanı doktor Fatma Afandızade hanımefendiye teşekkür dileklerini iletip çok memnun kaldıklarını” iletti.

 

Vermiş oldukları destekten ve göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı Belçika Denizliler Derneği Başkanı Sayın Ahmet Güldaş’a teşekkür ederiz.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ