reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
HURŞİT TÜRKAY YİNE COŞTURDU
HURŞİT TÜRKAY YİNE COŞTURDU
reklam-22-sinav-reklam.jpg
25.09.2019 10:12
HURŞİT TÜRKAY YİNE COŞTURDU

Denizli’nin sevilen Anadolu Folk Rock Müziği sanatçısı Hurşit Türkay, geçtiğimiz günlerde katıldığı yaren gecesinde seslendirdiği şarkı ile büyük beğeni topladı. Pozitif Kalkınma Derneği Kültür ve Sanat Komisyonu üyesi de olan Türkay, çok yakında sanat dünyası adına bomba haberlerle çıkacağının müjdesini verdi.

 

Denizli’de çıkardığı başarılı eserlerle ününü Türkiye’ye duyuran Anadolu Folk Rock Müziği sanatçısı Hurşit Türkay, özgün müzik tarzı ve başarılı çalışmalarıyla her konserinde dikkatleri toplamayı başarıyor. 


Geçtiğimiz günlerde YARENDER’in  düzenlediği " Yaren Sofrası Şiir ve Türkü Gecesi" 'nde seslendirdiği “Akşam Olunca” parçasıyla adeta salonu coşturan Türkay, şarkısını tamamlaması ile birlikte seyirciden alkış topladı.

 

TÜRKAY’DAN İDDİALI SÖZLER

 

Pozitif Kalkınma Derneği (POZDER) Kültür ve Sanat Komisyonu üyesi de olan Türkay, onlarca yıllık müzik tecrübesi ve birikimini sanat dünyası ile paylaşacağını söyledi. Sanatçının popüler olmak için değil halkı aydınlatmak için var olduğunu düşünen Türkay, çok yakında bomba haberlerin hayranlarını beklediğini söyledi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ