reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
FEN BİLGİSİ 6 DERS KİTABINI DENİZLİLİ ÖĞRETMEN VE AKADEMİSYENLER YAZDI
FEN BİLGİSİ 6 DERS KİTABINI DENİZLİLİ ÖĞRETMEN VE AKADEMİSYENLER YAZDI
reklam-22-sinav-reklam.jpg
21.09.2019 13:12
FEN BİLGİSİ 6 DERS KİTABINI DENİZLİLİ ÖĞRETMEN VE AKADEMİSYENLER YAZDI

Milli Eğitim Bakanlığı Fen Bilgisi 6, Müzik 6 ve Matematik 7 ders kitapları ilimizde akademisyenler ve öğretmenlerden oluşan komisyonca  tarafından yazılarak tamamlandı.

 

Ders kitabı yazma komisyonlarında görevli akademisyen ve öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığınca  Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen törenle öğretmen ve akademisyenlere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

 

İlimizde hazırlanan Fen Bilgisi 6 ders kitabının MEB Talim Terbiye Kurulunca onaylanarak ülke genelinde ders kitabı olarak okutulduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Milli Eğitim Bakanlığınca ders kitabı olarak okutulan kitapların yazımları illerde oluşturulan komisyonlarca yapılmaktadır. Kitap yazım komisyonlarında görev alan akademisyenlerimiz ve öğretmenlerimiz özverili bir çalışma sergilemektedirler. Ders kitabı yazımı uzun soluklu ve çok yönlü bir çalışmadır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve tek tek tebrik ediyorum” dedi.

 

                
ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ