reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
AZERBAYCAN’DAN GELDİ, CERRAHİ’DE ŞİFA BULDU…
AZERBAYCAN’DAN GELDİ, CERRAHİ’DE ŞİFA BULDU…
reklam-22-sinav-reklam.jpg
17.09.2019 14:48
AZERBAYCAN’DAN GELDİ, CERRAHİ’DE ŞİFA BULDU…

Geçtiğimiz ay Özel Denizli Cerrahi Hastanesi yönetim kadrosu, karşılıklı ilişkilerin güçlendirilmesi, fikir alış verişi yapmak ve ortak faydalarda buluşmak için Azerbaycan hükümeti ile görüşülmeye gidildi.

 

 Bu görüşmeden sonra Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Politika Komitesi Başkanı Hadi Rajabli’nin eşi Mehriban Receblli, kızları Günay Aliyeva, Ulviyye Tahirli ve kız kardeşi Rubaye Recebova Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni ziyaret etti.

 

Misafirler hastane yetkilileri ile görüştü. Daha sonra hekimler ziyaret edilerek yapmış oldukları operasyonlar hakkında bilgi aldılar. Hadi Rajabli’nin kız kardeşi Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Özgür Kaya ile görüşüp rahatsızlıklarını belirttikten sonra kolonoskopi kararı alındı.

 

Cerrahi hastanesinde Sağlığına kavuşan Rubaye Recebova bugün doktorlara ve hastaneye teşekkür etti. 

 

Azerbaycan Çalışma ve Sosyal Politika Komitesi Başkanı Hadi Rajabli’nin kızı Ulviyye Tahirle, Bakü’den selam ileterek, “Denizli’ye ilk defa geldik. Her şeyi ile hayran kaldık. Pamukkale’si ile havası ile heybeti  ama ben doktor olarak hastaneyi ziyaret ettim. Hastanenin her kapısını çaldım, doktorları ile görüştüm.

 

Demem o ki; her şey çok güzel yapılmış. Hem teknoloji, hem doktorların bilgisi tabi ki katkı üzerine hem de yeni izolasyon bulduk. Her şeye hayran kaldık.  Hangi konuda müracaat ettiysek ‘buyurun’ dediler. İnşallah her şey güzel olur. Beni hayran ettiren, bizde olmayan, her doktorun kendi ultrason cihazının olması.. Bizde normalde kadın hastalıkları doktoru baktı sana, seni ultrasona yollar. Size başarılar dilerim. Çok önde gelen bir hastane. Türkiye’de ki hastanelerin fiyatları çok ucuz. Bu toprağa, bu mekana ve sizin ülkenize. Çiğdem Hanım’a, Murat Bey’e, Altun Bey’e çok teşekkür ederiz” dedi. 

 

Azeri heyet Denizli’den memnun ayrıldı.

 

 

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ