reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
DOĞUŞ GRUBU YÖNETİMİ BATI OTOMOTİV İN 20.YILI NEDENİ İLE DENİZLİ’DEYDİ
Denizli’de 20 yıldan bu yana VW, Audi, Seat ve DOD markalarının yetkili satıcılığı ve servisliğini yürütmekte olan Batı Otomotiv’i Doğuş Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, İcra Kurulu Üyeleri Berk Çağdaş ve Cem Yurtbay, Bayii geliştirme müdürü Vedat Güler, VW Ticari Araç Marka Müdürü Kerem Güven, Seat&Dod marka müdürü Anıl Gürsoy, Audi SSH müdürü Ercan Alpay ziyaret etti.
DOĞUŞ GRUBU YÖNETİMİ BATI OTOMOTİV İN 20.YILI NEDENİ İLE DENİZLİ’DEYDİ
reklam-8-800_100y.jpg
06.04.2016 13:49
DOĞUŞ GRUBU YÖNETİMİ BATI OTOMOTİV İN 20.YILI NEDENİ İLE DENİZLİ’DEYDİ


Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar ve beraberindeki heyeti, Batı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manisalı  Yönetim Kurulu Üyeleri Gökhan Manisalı, Okan Manisalı ve Batı Otomotiv yetkilileri ağırladı. Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar Batı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manisalıyı başarılarından dolayı kutlayarak plaket takdim etti.

 

Aclan Acar plaket takdimi esnasında yaptığı konuşmada ‘’ Denizli’de  olmaktan dolayı çok mutluyum. Batı Otomotiv’le  20 yıldır işbirliği halindeyiz. Batı Otomotiv gerek müşteri memnuniyeti gerekse satış adetleri bakımından beklenenin üzerinde bir performans seyrediyor kendilerini tebrik ediyorum’’ dedi.

 

 Acar verilen plaketle ilgili de ‘’ Bu bir gaz pedalı Doğuş Otomotiv olarak hedefimize tam gaz ilerliyoruz’’ dedi. Batı Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Manisalı’da Aclan Acar’a Denizli iline özgü yöresel hediyeler takdim etti.

 

DENİZLİ’DE EN ÇOK SATILAN MARKA VOLKSWAGEN

Batı Otomotiv Genel Müdürü Gökhan Manisalı ise yaptığı konuşmada ‘’ 1996 yılından beri Denizli’de faaliyet gösterdiklerini ve Denizli İli 2015 yılı satış verilerinde Volkswagen markası olarak binek ve hafif ticari araç toplam satışlarında %14,6 lık Pazar payıyla Denizli’de satış adetlerinde lider marka olduklarını belirtti. Manisalı ayrıca hedeflerinin Satış & Satış Sonrasında Beklentilerin Üzerinde Yaratıcı Hizmet Vermek Olduğunu belirterek Denizli halkına ve Batı Otomotiv Denizli müşterilerine teşekkür etti.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ