reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
DENİZLİ BAROSU’DA AKIL ÇAĞI OKULLARI DEDİ…
DENİZLİ BAROSU’DA AKIL ÇAĞI OKULLARI DEDİ…
reklam-8-800_100y.jpg
09.07.2019 17:39
DENİZLİ BAROSU’DA AKIL ÇAĞI OKULLARI DEDİ…

Denizli Barosu üye avukatlarının çocukları için en uygun okul olarak Akıl Çağı Okullarını belirledi.

 

Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan ile Akıl Çağı Okulları Kurucusu Serkan Erbeği arasında imzalanan protokole göre Baro Üyelerine yüzde 15 indirim uygulanacak.

 

Baro Başkanı Müjdat İlhan imza töreninde yaptığı konuşmada  Akıl Çağı Eğitim Kurumlarının Başarısını biliyoruz. Hukuk Fakültesine yeni öğrenciler kazandırmanızı temenni ediyoruz dedi.

 

Serkan Erbeği Denizli’de en çok hukuk, tıp mühendislik kazandıran özel okuluz. İki yıl içinde 18 öğrenciyi hukuk, 53 öğrenciyi tıp, 68 öğrenciyi mühendislik, 6 diş hekimliği, 16 mimarlık, pdr, öğretmenlik ve diğer bölümlere öğrenci yerleştirdik. 


Yerleşen öğrenciler iyi üniversitelere gittiler. Örneğin; İTÜ, BOĞAZİÇİ, GALATASARAY, ODTÜ, DOKUZ EYLÜL, SABANCI, MARMARA, YILDIZ TEKNİK, HACETTEPE, PAMUKKALE, İZMİR DEMOKRASİ… Sınavlar açıklandığında yine başarı bekliyoruz çünkü işimizi iyi yapıyoruz dedi. 

Deneyimli kadro, YKS’ye yönelik akademik çalışma, haftalık performans değerlendirme, ödev takibi, öğrenci koçluğu, güvenli ve disiplinli ortam, öğrencilerin kariyer planlaması, mesleki rehberlik çalışmaları ile güven veren bir kurumuz. Okulumuzda 4 dönem sistemi uygulanmakta olup dönem aralarında her sınıf ve her branş için ayrı hazırlanan dönem sonu ödevleri verilir. 


Tüm çalışmalarla kazanılan çalışma disiplini ile tüm TYT – AYT konularının dört dörtlük oturtulması, test tekniğinin geliştirilmesi ve öğrencilerimizin üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaları ve hedefledikleri yükseköğretim programlarına yerleşmeleri sağlanır dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ