reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
İSTEK OKULLARINA YOĞUN İLGİ…
İSTEK OKULLARINA YOĞUN İLGİ…
reklam-8-800_100y.jpg
09.07.2019 16:49
İSTEK OKULLARINA YOĞUN İLGİ…

İstek Vakfı Denizli Okulları 34 Yıllık Tecrübeyle Geliyor Denizli’de eğitim camiasına yeni bir soluk getirecek olan İstek Vakfı Okulları şimdiden velilerin ilgi odağı oldu.

 

Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazetecilerle Casa Bianca Hotel Köz Restaurant’da düzenlenen kahvaltıya İstek Vakfı Denizli Okulları kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ve gazeteciler katıldı.  

 

Kahvaltı sonrası basın mensuplarının karşısına geçen İstek Vakfı Denizli Okulları kampüs Müdürü Nevzat Neyzen Gökcen, Lise müdür yardımcısı Burak Çeven, ortaokul müdür yardımcısı Şeminur Sırlan ve akademik koordinatör Metin Özaltun,  bünyesinde Anaokulu, İlkokul, Orta Okul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini barındıracak olan okullarına şimdiden yoğun ilgi gösteren Denizli halkına teşekkür ettiler.   

 

 İstek Vakfı Denizli Okulları Kampus müdürü Nevzat Neyzen Gökcen burada yaptığı konuşmada 22 aylık bir hazırlık sürecinden çıktıklarını belirterek şunları söyledi;

 

 “Okulumuzun tanıtımını bu 22 aylık süre içerisinde Denizli halkı ile paylaştık. Nitelikli öğretmen kadromuz ve 34 yıllık bilgi birikimimizle Denizlili öğrencilerimizle deneyimimizi paylaşmaya geliyoruz.

 

Bizler Atatürkçü, cumhuriyetçi, ilerici öğretmenler ve kurum olarak, Türk milli eğitim sisteminde 34. Yılını tamamlamış bir kurum olarak, Denizlili öğrencilere özellikle akademik, sosyal, sportif ve sanatsal anlamda hizmet etmek için geliyoruz.

 

Kurumumuzu öne çıkaran eğitimlerden bir tanesi İngilizce eğitiminin yanında özellikle sportif ve sanatsal anlamda çalışmalarımız, aynı zamanda laboratuar ve atölye çalışmalarımızla Denizli’ye farklılık yaratmaya geliyoruz.” dedi.

 

Motivasyonlarının ve heyecanlarının yerinde olduğunu belirten Gökcen, okul olarak Denizli’de başarılara imza atacaklarını belirtti. 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ