reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
DEGİAD TURNUVASINDA DOSTLUK KAZANDI
DEGİAD’ın TED Koleji ile birlikte organize ettiği, DEGİAD Üyelerinden ve Denizlili sanayici ve işadamlarından oluşan 20 takımın katıldığı “HAYATA 3 LÜK AT” sloganlı Basketbol Turnuvası’nda, protokolü üyeleri ile DEGİAD Geçmiş Dönem Başkanlarının Şeref maçında karşı karşıya geldi.
DEGİAD TURNUVASINDA DOSTLUK KAZANDI
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
02.04.2016 00:27
DEGİAD TURNUVASINDA DOSTLUK KAZANDI

Dostluk-kardeşlik vurgusuna çok ihtiyacımız olduğu bugünlerde dostluk maçına anlam kazandıran ŞEREF MAÇI’nda;  DEGİAD takımı geçmiş dönem Başkanlarından Oktay Mersin, Ufuk Semercialbaz, M. Ercüment Erdem, Hüseyin Katrancı isimlerinden oluştu.

Protokol takımı ise  İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, GESİFED Başkanı Gültekin Okay Salgar, DTO Başkanı Necdet Özer ve TED Denizli Müdürü Fatih Canpolat’tan oluştu.

Oldukça çekişmeli geçen maç adı gibi dostça berabere sonuçlandı.10-10

DEGİAD üyelerinin aileleri ile birlikte izlediği maçta, her iki takımın oyuncuları performansları ve centilmen oyunlarıyla göz doldururken, izleyicilerde sloganlarla maça keyif kattı.

Maç sonunda DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Melek Sözkesen, ŞEREF MAÇI oyuncularına tek tek teşekkür ederek bu maç ile turnuvanın daha anlamlı hale geldiğini söyledi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ