reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
TÜRKİYE BİRİNCİSİ SINAV KOLEJİNDEN
TÜRKİYE BİRİNCİSİ SINAV KOLEJİNDEN
reklam-8-800_100y.jpg
26.06.2019 16:50
TÜRKİYE BİRİNCİSİ SINAV KOLEJİNDEN

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 1 Haziran tarihinde yapılan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınavının sonuçlarına göre Denizli Sınav Koleji öğrencisi Zahide İrem Sarı’da tüm soruları cevaplandırarak Türkiye birinciliğine ortak oldu.

 

 

1 milyon 29 bin 555 öğrencinin katıldığı sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından Denizli’de büyük sevinç yaşandı.  Sınavda tüm soruları cevaplayarak tam puan alan Denizli Sınav Koleji öğrencisi Zahide İrem Sarı LGS birincileri arasında yerini aldı.


LGS birincisi olan Denizli Sınav Koleji öğrencilerinden Zahide İrem Sarı büyük mutluluk yaşarken LGS’ de kazandığı bu büyük başarıyla hem okulunun hem de Denizli’nin gurur kaynağı oldu.

 

Bu başarısını düzenli çalışmaya bağlayan Zahide İrem Sarı sınav öncesinde motivasyonunun çok önemli olduğunu dile getirdi. Türkiye birinciliğinde emeği geçen Denizli Sınav Koleji öğretmenlerine ve ailesine teşekkür eden Zahide İrem Sarı başarısını ailesi ve öğretmenleriyle paylaştı.

  

Aynı zamanda özel denizli sınav kolejinde elde edilen başarılar şu şekilde:

 

•          yüzde 1’lik dilimde  5 öğrenci

 

•          yüzde ’lik dilimde 9 öğrenci

 

•          yüzde 3’lük dilimde  13 öğrenci

 

•          yüzde 4’lük dilimde  18 öğrenci

 

•          yüzde 5’lik dilimde 25 öğrenci 

 

 


ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ