reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU
KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU
reklam-22-sinav-reklam.jpg
26.06.2019 16:45
KARAKURT’LULAR ‘NEŞELİ GÜNLER’DE BULUŞTU

Pamukkale ilçesine bağlı Karakurt Mahallesinde, muhtarlık ve Karakurt Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl ilk kez  ‘Sokak Sineması’ etkinliği düzenlendi.

 

Karakurt Mahallesi park alanında sokak sinemasında ünlü sanatçılar Adile Naşit ve Münir Özkul’un başrolünü oynadığı unutulmaz komedi filmi ‘Neşeli Günler’ filmi gösterildi.

 

Etkinlik ücretsiz olarak yapıldı. İlk kez düzenlenen etkinlikte Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, Denizli Fotoğrafçılar Odası Başkanı İbrahim Karabacak’ta mahalle sakinleriyle birlikte filmi izledi.

 

Başkan Yardımcısı Soyfidan, ‘Mahallede ilk kez düzenlenen sokak sineması etkinliğinde nostaljiyi de hep birlikte yaşıyoruz. Yazın sıcak gecelerini tüm mahalle sakinleriyle birlikte film izleyerek değerlendiriyoruz. Bu filmi defalarca izlemişimdir ama şimdi hep birlikte büyük bir keyifle tekrar izleyeceğim. Bu tür etkinliklerin mahallelerimizde daha da yaygınlaştırılması gerekiyor” dedi.

 

Konuşmaların ardından muhtarlık binası önündeki alana kurulan dev ekrandan sinema filmi mahalle sakinlerine izlettirildi 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ