reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
DENİZLİ KOLEJİNDEN BASINA İFTAR YEMEĞİ
DENİZLİ KOLEJİNDEN BASINA İFTAR YEMEĞİ
reklam-8-800_100y.jpg
24.05.2019 22:20
DENİZLİ KOLEJİNDEN BASINA İFTAR YEMEĞİ

 Özel Denizli Koleji tarafından düzenlenen iftar yemeğinde basın çalışanları bir araya geldi.

Kolej kampüsünde düzenlenen iftar yemeğine Yönetim Kurulu Başkanı Özay Tanrıverdi, Okul Kurucu Müdürü Resul Tekin, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Salta, Engin Çobanoğlu ve okul müdürleri ile basın mensupları katıldı.

 

Denizli Koleji Yönetim kurulu Başkanı Özay Tanrıverdi: "Denizli Koleji ailesi büyük bir ailedir, her gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz ,öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız kadar basın mensupları da bizim için çok değerlidir  büyük Denizli kolejinin ailesinin birer parçasıdır.

Denizli Koleji Denizli’mizin en prestijli kolejidir. En güçlü akademik kadro ,en güçlü atölye çalışmalarıyla eğitim 2023 vizyonunu yakalayacak okuldur.

Ailelerin çocuklarını huzur içinde gönderebilecekleri , akademik ve sosyal becerilerini en üst noktaya taşıyacak donanıma sahip bir okuluz.

 

Matematik olimpiyat milli takımının 6 öğrencisinin 4’ü kolejimiz öğrencisidir. 2019 Balkan Matematik olimpiyatlarında 3.lüğü ülkemize getiren öğrenci

 

Milli takım yüzücümüz, milli takım tenis sporcumuz , sanat alanında başarılı öğrencilerimizle Denizli’mizin eğitim alanında daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz" diyerek tüm misafirlerine hoş geldiniz dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ