reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
KANSER HASTASI WHİPPLE AMELİYATI İLE SAĞLIĞINA KAVUŞTU
KANSER HASTASI WHİPPLE AMELİYATI İLE SAĞLIĞINA KAVUŞTU
reklam-22-sinav-reklam.jpg
23.05.2019 14:39
KANSER HASTASI WHİPPLE AMELİYATI İLE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi'ne sarılık, kilo kaybı ve kaşıntı şikayeti üzerine gelen 50 yaşındaki hastaya pankreas başı kanseri teşhisi konuldu. Hasta 9 saatlik ameliyat sonrası sağlığına kavuşarak taburcu edildi.

 

Denizli'nin Serinhisar İlçesi'nde yaşayan ve tır şoförlüğü yapan Ahmet Ali Kurt (50) isimli hasta sarılık, kilo kaybı ve kaşıntı şikayeti ile Denizli Özel Cerrahi Hastanesi'ne giden hasta dahiliye bölümünde muayene oldu.

 

Muayene sonrası hasta genel cerrahi uzmanı Yrd. Doç. Nazmi Yaşar Sayım’a yönlendirildi. Yapılan tahlil ve tetkiklerden sonra 50 yaşındaki hasta Kurt'a pankreas başı kanseri teşhisi konuldu.

 

 9 saat süren Whipple isimli ameliyatın ardından hasta Kurt, 8 gün hastanede kaldıktan sonra sağlıklı bir şekilde taburcu oldu.

 

Taburcu olan Kurt, "hastaneye geldiğimde bana yardımcı olan doktorlara ve hemşirelere teşekkür ediyorum. Sağ salim beni ameliyat edip taburcu ettiler" dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ