reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
SEVİYE OKULLARI YAZAR TUĞBA SARIÜNAL'I AĞIRLADI
SEVİYE OKULLARI YAZAR TUĞBA SARIÜNAL'I AĞIRLADI
reklam-22-sinav-reklam.jpg
07.05.2019 14:40
SEVİYE OKULLARI YAZAR TUĞBA SARIÜNAL'I AĞIRLADI

Öğrencilerin uzun zamandır beklediği, kitaplarını severek okuduğu ünlü yazar Tuğba Sarıünal Denizli Seviye Okullarında imza günü düzenledi.

 

Önce öğrencilerle güzel samimi bir sohbet gerçekleştiren yazar daha sonra öğrencilerin kitaplarını imzaladı. Okula ve öğrencilerin ilgisine hayran kaldığını belirten ünlü yazar büyük bir mutlulukla şehrimizden ayrıldı.

 

Tuğba SARIÜNAL Kimdir?

 

 

Tuğba Sarıünal 1988 yılında doğmuştur. Almancı bir ailenin üçüncü kız çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. Drama İstanbul Senarist Geliştirme Merkezinde eğitim almıştır. Profesyonel anlamda fotomodellik ve mankenlikte yapmıştır. Günümüzde senaristlik ve yazarlık yapmaktadır.

 

Oyunculuk kariyeri arkadaşları ile birlikte gittiği cast görüşmesinde seçilmesi ile başlamıştır. Sadri Alışık Oyunculuk Okuluna devam eder ve oyunculuk eğitimini tamamlar. TRT kanalında yayınlanan Dinle Sevgili ve Türk'ün Uzayla İmtihanı gibi dizlerde rol almıştır. En son ise İncir Reçeli 2 filminde rol almıştır.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ