reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
UĞUR’DA BİLİM GÜNÜ…
UĞUR’DA BİLİM GÜNÜ…
reklam-22-sinav-reklam.jpg
06.05.2019 12:25
UĞUR’DA BİLİM GÜNÜ…

Denizli Uğur Okulları'nda yapılan Bilim Günü etkinliği büyük ilgi gördü. Etkinliğin açılışına Pamukkale Belediye Başkanı Avni ÖRKİ, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

Uğurlu öğrenciler, atölye çalışmaları ve proje sunumları ile kendilerini ifade ederek ve yapmış oldukları bilim projeleri sayesinde hayata çözümler üretirken bilimin gücünden yararlandı.

 

 Etkinlikte öğrenciler ışık ve ses iletkenliği deneyleyerek, hologram oluşturup hayata bilimin penceresinden baktı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Reaşat Erdoğan tüm stantları tek tek ziyaret ederek, öğrencilerle projelerine ilişkin sohbetler gerçekleştirdi.

 

Denizli Uğur Okulları Kurucusu Ersan Köse, " Öğrencilerimiz yıl boyunca çağımızın öğrenme modeli olan (STEM MODELİ) uygulayarak, dokunarak, hissederek bir şeyler üretebilmesi adına ne kadar güzel sonuçlar ortaya çıkarttığını bizlere gösterdiler.

 

Öğrencilerin ne kadar ileriyi görebildiğini, hayal dünyalarının ve bilimin birleştiğinde nelerin ortaya çıkabileceğini görmüş oldular. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutlayarak teşekkür ediyorum."dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ