reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
BİLNET YAZ OKULU KAMPI DÜZENLEYECEK
BİLNET YAZ OKULU KAMPI DÜZENLEYECEK
reklam-22-sinav-reklam.jpg
28.04.2019 16:51
BİLNET YAZ OKULU KAMPI DÜZENLEYECEK

BİLNET Denizli  Okulları  4-14 yaş grubu aralığı öğrenciler için yaz kampı düzenleyeceklerini açıkladı.

 

BİLNET Okullarının 2 periyottan oluşan yaz okulu programının 1. periyodu 17 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında  2. periyot ise  16 Temmuz - 9 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek.

 

3 öğün yemek programının da olduğu yaz okulu programına kayıtlar için tüm velilerin elini çabuk tutarak kayıtlarını hemen yaptırmaları gerekiyor.

 

BİLNET  Kampüs Müdürü Tuğba Yeşilpınar,  yaz okulu kampını Denizli'deki tüm öğrencilerin eğitim hayatında yararlı olacağını belirterek " Hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında kampa alacağımız  öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimlerini artırmaları bunun  yanı sıra bilim ve kültür gezilerinin de olduğu, çocukların her yönden gelişimine faydalı sosyal ve kültürel faaliyetleri içeren bir program düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin hepsi bu kamp programı sayesinde pozitif yönde gelişim sağlayacakları bir yaz geçirecekler. Bizlerin profesyonel bilgi birikimine ortak olmak adına tüm öğrencileri kampa bekliyoruz.''dedi.

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ