reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
SEVİYELİ ÖĞRENCİLER BAYRAMI KONSERLE KUTLADI
SEVİYELİ ÖĞRENCİLER BAYRAMI KONSERLE KUTLADI
reklam-22-sinav-reklam.jpg
24.04.2019 14:46
SEVİYELİ ÖĞRENCİLER BAYRAMI KONSERLE KUTLADI

Denizli’de Seviye Okulları tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında konser düzenlendi. Tekerlekli sandalye alımı için bağış toplandı.

 

Geleneksel bayram eğlencesi okul bahçesinde düzenlendi. Öğrenci velilerinin de katıldığı gecede, genç avukatların kurduğu "Suça Sürüklenen Çocuk (SSC)" adlı müzik grubu, konser verdi. Koronun seslendirdiği parçalara eşlik eden öğrenciler bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

 

Eğlenceye katılan öğrencilere pamuk şeker ve patlak mısır ikramı da yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan bayram eğlencesinde Seviye Okulları Genel Müdürü Mahmut Çatlık, “Okul olarak her yıl çocuklara armağan edilen bayram nedeniyle eğlenceler ve farklı etkinlikler düzenliyoruz. Bu yılda geleneğimizi bozmadık. Gecede SSC gurubu da sahne alarak bizlere unutulmaz bir bayram yaşattı.

 

Öğrenci velilerimizde bu gecede bizleri yalnız bırakmadı. Çocuklarımızın iyi bir eğitim almasının yanında bu tür sosyal etkinliklere de katılarak kendilerini geliştirmelerini istiyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen bayramımızı en güzel şekilde kutladık.

 

Öğrencilerimize pamuk şeker ve patlak mısır ikramlarımızda oldu. Gecemiz, havai fişek gösterisiyle sona erdi” dedi. Genel Müdür Çatlık’ın konuşmasından sonra ortaokul öğrencileri tarafından mini keman konseri düzenlendi. Gecede 10 bedensel engelliye tekerlekli sandalye alımı yapılması için bağışta toplandı. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ