reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
BAŞKAN YILDIRIM’IN MUTLU GÜNÜ
BAŞKAN YILDIRIM’IN MUTLU GÜNÜ
reklam-22-sinav-reklam.jpg
22.04.2019 15:57
BAŞKAN YILDIRIM’IN MUTLU GÜNÜ

Denizli Sarraflar Odası Başkanı Yusuf eşi Ayşegül Yıldırım’ın oğlu Hasan Berkan ve Ayşegül Öztürk’ün öğretmen kızı Nagihan ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

 

Deda Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde davetlileri Başkan Yusuf Yıldırım, eşiyle birlikte karşıladı. Başkan Yıldırım’ı mutlu gününde tüm dost ve akrabaları ile sevenleri yalnız bırakmadı.

 

Düğün törenine Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Musa Çelikkol, Denizli Otomobilciler ve Galericiler Kooperatif Başkanı Necip İrdem, Çal Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aydın Canan, Denizli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Köksal Semerci, Denizli Terziler Konfeksiyoncular Tuhafiyeciler ve Giyim Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı ve ayrıca Esnaf Odası Birliği Başkan Adayı Atalay Coza, Denizli Berberler ve Kuaförler Odası İdris Ağılönü, Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Mehmet Ali Erbeği, Denizli Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak ve Denizli Bakkallar ve Bayiler Odası Erol Tüzen katılarak genç çifte mutluluk diledi.

 

Başkan Yıldırım, “Düğün davetimize uzaktan ve yakından birçok davetlimiz katılarak bizlerin mutluluğuna ortak oldu. Herkese teşekkür ediyorum. Anne ve baba olarak çocuklarımızın mürüvvetini gördük. Çok güzel bir duygu. Allah herkese yaşatsın” dedi. Düğün eğlencesi gece geç saatlere kadar devam etti. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ