reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
EGEBİL OKULLARI TANITIM OFİSİ SALTAK CADDESİNDE AÇILDI.
EGEBİL OKULLARI TANITIM OFİSİ SALTAK CADDESİNDE AÇILDI.
reklam-93-1000x252.jpg
15.04.2019 15:11
EGEBİL OKULLARI TANITIM OFİSİ SALTAK CADDESİNDE AÇILDI.

Kendini ilk olarak Doç. Dr. Oytun Erbaş ile “Başarının 5 Sırrı” Semineri ile duyuran “Egebil Okulları Denizli Kampüsü”, geçen ay düzenlediği basın toplantısıyla da kendini tanıttı.

 

“Egebil Okulları” CEO’su Faruk Tatar ve Egebil Okulları Denizli Kampüsü Kurucu Temsilcisi Baki Bağadır bu basın toplantısında okullarının kuruluş amacını, çalışma prensiplerini ve eğitim alanına getirecekleri gerçekçi ve öğrenci takip esaslı yaklaşımlarını dile getirdiler.

 

Basın toplantısının akşamında gerçekleşen lansman ile de velilere ve Denizli halkına etkileyici bir sunum gerçekleştirdiler. Üniversiteye giriş sınavı gerçeğini yadsıyan bir modelin artık okullarda kabul edilemeyeceğini dile getirirken bu gerçeği temel alan “Egebil Okulları”nda öğrencileri hem sınava hem de hayata nasıl hazırlayacaklarını adım adım ve detaylı bir şekilde sundular.

 

Okul hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen, okulu ve sistemini daha yakından tanımak isteyenler Saltak Caddesi üzerindeki “Egebil Okulları Tanıtım Ofisi”ne de uğrayarak bilgi alabilirler. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ