reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
SADIK PETROL ÖDÜLE DOYMUYOR
SADIK PETROL ÖDÜLE DOYMUYOR
reklam-93-1000x252.jpg
09.04.2019 14:34
SADIK PETROL ÖDÜLE DOYMUYOR

Sadık Petrol Opet istasyonu ile müşteri memnuniyeti ve 2018 yılı satış rakamları ile ödüllendirildi.

 

Sadık Grubu bünyesinde yer alan Sadık Petrol, ticari yakıtlar, toptan madeni yağlar ve akaryakıt istasyonları ile başarılara imza atmaya devam ediyor. İstasyonlarda verilen hizmet kalitesi, müşteriler için ilk kez yapılan uygulamalar büyük beğeni ve takdir topluyor.

 

Denizli Ankara yolu üzerinde bulunan Sadık Petrol Opet istasyonu, 2018 yılında gerçekleşen satış artışı ve müşteri memnuniyeti performansı  ile ödül aldı. Yapılan törende Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin’e,  Opet Petrolcülük AŞ Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir tarafından plaket verildi.

 

Mersin, “Sadık Grubu bünyesinde bulunan tüm sektörlerimizde verdiğimiz hizmette büyük bir hassasiyetle hareket ediyoruz. Akaryakıt istasyonlarımız da müşterilerimiz ile bire bir süreç işlettiğimiz alanlar. Yolculuk esnasında hem yakıtımız ile bir güven, istasyonlarımızdaki hizmet alanlarımız ile de konforlu bir ortam sunuyoruz. 

 

Güler yüzlü çalışanlarımız ile sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermiyoruz. Elde edilen bu başarılar ekip çalışması ile mümkün oluyor. ekibimize bizden alış veriş yapan müşterilerimizi de dahil ediyoruz. Çünkü onların memnuniyeti, sunduğumuz hizmette kendimizi bir üst aşamaya taşımımızı tetikliyor. 

 

Satışlarımızdaki artışlar, müşteri memnuniyetimizdeki hassasiyetler için ekibime, bu plaket ile bizi onure eden Opet Petrolcülük AŞ’ye teşekkür ederim” dedi.

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ