reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
TÜRKAN ŞAHİN, TASARIMLARINI DEFİLEDE TANITACAK
1998 yılında çıktığı tasarım yolculuğunda Türkan Şahin, 2016 dikiş koleksiyonu temasını “SİMURG” olarak belirledi. Kırk parçadan oluşan bu essiz koleksiyon tıpkı “SİMURG” gibi birbirinden farklı kadınları güzelliğin, estetiğin ve zarafetin çatısında birleştirmeyi hedefliyor.
TÜRKAN ŞAHİN, TASARIMLARINI DEFİLEDE TANITACAK
reklam-64-reklam-67-golcukler.gif
24.03.2016 01:06
TÜRKAN ŞAHİN, TASARIMLARINI DEFİLEDE TANITACAK


Her biri kişiye özel olarak, üstün el isçiliği ile hazırlanmış bu “couture” koleksiyon Türkan Şahin markasının imzası olarak ön plana çıkıyor.

 

Türkan Şahin “SİMURG” koleksiyonu defilesinin koreografi ve sanat danışmanlığını ülkemizin en büyük koreograflarından Ferhan Aral’ın ellerine teslim ediyor.

 

Bu defileye özel olarak hazırlanan podyumda Türkiye’nin en iyi model kadrosu eşliğinde sunulacak olan koleksiyonun stylingini ise aynı zamanda Türkan Sahin markasının yöneticisi olan Onur Hazar üstleniyor.

 

Defilenin podyum, ses- ışık ve sahne teknolojileri tasarım ve uygulamasını Türkiye’nin bir numaralı teknik yönetmeni Mesut Büyüksofuoğlu önderliğinde FashionArt firması gerçekleştiriyor.

 

On kisilik bir ekip tarafından 3 ayda hazırlanan “SİMURG” koleksiyonu defilesinin model kadrosu; Cansu Vatansever, Merve Özkaran, Tuğçe Dural, Sena Albayrak, Tatiana Dandes, Ezgi Bozkurt, Emel Erdemanar, Hilal Uzun, Sevcan Demirkaya, Gözde Baddal, Gizem Gören, Burde Aslan ve tek erkek model olarak da oyuncu Arda Hacıoğlu’ndan olusuyor.

 

Defile’nin sahne arkası ise otuz yılı askın bir süredir, kulis yönetmenliği mesleğini başarıyla sürdüren Erdal Dinçer’e emanet.

 

Türkan Sahin, “TürkanSahinCouture” markası için hazırlamış olduğu bu essiz koleksiyonun defilesi 25 Mart aksamı Dedeman Denizli’de takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Türkan Sahin; 2016 yılı içinde “TÜRKAN” ismiyle piyasaya süreceği yeni markasıyla couture alanındaki başarısını hazır giyim sektöründe de sürdürmeyi hedefliyor.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ