reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
DENİZLİLİ PEDALLAR DURDURULAMIYOR
DENİZLİLİ PEDALLAR DURDURULAMIYOR
reklam-93-1000x252.jpg
18.03.2019 12:30
DENİZLİLİ PEDALLAR DURDURULAMIYOR

Ege Bölgesinin en iyi bisikletçilerinin buluştuğu Dar Bölge Bisiklet Yarışlarında Denizlili sporcular katıldığı 4 kategoride de birinci oldu.

           

Bisiklet Federasyonunun desteklediği ve Türkiye’de eş zamanlı 12 bölgede düzenlenen Dar Bölge Bisiklet Yarışlarının bir ayağı Nazilli ilçesinde düzenlendi. Yakın illerin sporcularının arasında düzenlenen bu yarışmalarla yeni yeteneklerin keşfi ve sporcuların daha iyi derecelere ulaştırılması hedefleniyor.

 

Aydın, Denizli, Manisa İzmir, Balıkesir, Antalya ve Muğla illerinin sporcularını buluşturan Dar Bölge Yarışları erkeklerde 5, bayanlarda 2 kategoride yapıldı.

 

Denizlili sporcular katıldıkları 4 kategoride de birincilik kürsüsünde yer aldı. Özellikle Yıldız B kategorisinde Berkant Taşcı birinci, Musab Arabacı ikinci, Said Mirza Erken de üçüncü olarak kürsüde diğer illere yer bırakmadı.

 

Denizlili sporculardan Hakan Yıldırım,  Mustafa Tekin ve Ramazan Erken yarıştıkları kategorilerinde birincilik kürsünde yer aldı. Denizlili sporcuların performansı ayakta alkışlandı.

 

Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.

           

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ