reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
DİMSİAD ÜYELERİ KONKORDATO KONUSUNDA AYDINLATILDI…
DİMSİAD ÜYELERİ KONKORDATO KONUSUNDA AYDINLATILDI…
reklam-93-1000x252.jpg
13.03.2019 16:35
DİMSİAD ÜYELERİ KONKORDATO KONUSUNDA AYDINLATILDI…

Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İşadamları Derneği(DİMSİAD) yeni Dernek binasında üyelerine ilk seminer toplantısını düzenledi.

 

DİMSİAD Başkanı Murat Tuncer, son zamanlarda yaşanan konkordato ve iflas erteleme olayları sebebi ile üyelerinin mağdur olmaması için Avukat Salih Erbeyin ve Mali Müşavir İzzet Özer’i davet ederek bir seminer düzenledi.

 

Avukat Erbeyin konuşmasında konkordato nedir, nasıl başvuruda bulunulur, konkordato ilan eden bir kurumdan alacaklarını nasıl tahsil edebilecekleri gibi konularda DİMSİAD üyelerini aydınlattı.

 

Mali Müşavir İzzet Özer’de haksız pek çok konkordato başvurusu olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında mali açıdan DİMSİAD üyelerinin zarar görmemeleri açısından kayıtlarını düzgün tutmaları, alacak verecek hesapları ve stokları, çek ve senet hesapları gibi mali konularda neler yapmaları konusunda aydınlatıcı bilgiler sundu.

 

Seminer sonunda DİMSİAD üyelerin karşılaştıkları sorunları ve sıkıntılarını içeren soruları da cevaplandıran konuşmacılar nasıl haklarını arayacaklarını, nasıl müracaatta bulunacaklarını tek tek cevaplandırıldı.

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ