reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
EGEBİL OKULLARI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR…
EGEBİL OKULLARI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR…
reklam-93-1000x252.jpg
07.03.2019 13:45
EGEBİL OKULLARI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR…

Türkiye’yi “ OKULHANE Modeli” ile tanıştıracak olan Egebil Okulları 2019 – 2020 Öğretim yılında Denizli’de eğitim ve öğretim hizmeti vermeye başlayacak.

 

Denizli’de 2019-2020 yılında hizmet vermeye başlayacak olan Egebil Okulları ilk lamsan toplantısını Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı salonun da düzenleyerek kamu oyuna tanıttı.

 

Egebil Okulları Ceo’su Faruk Tatar, Denizli Egebil Okulları Kurucu Temsilcisi Baki Bağadır, Okul Ortakları Okan Çakanel, ve Tuğba Yeşilpınar düzenledikleri basın toplantısında Denizli de Ezber bozacaklarını söylediler.

 

 

Basın toplantısında konuşan Egebil Okulları Ceo’su Faruk Tatar; “Spora, sanat ve politikaya yön vermenin yolunun kaliteli eğitimden geçtiğini belirterek, “ Ne eksiktir diye baktık. Eskiden özel kurslar ve dershaneler kapatılmadan herkes dershaneye gidiyordu.

 

Burada bir açık vardı. Yenidünyanın okul tasarımı diyerek bu yola çıktık. Türkiye projesi dememizdeki kavramalardan biri şudur. Türkiye’de eğitim anlamında iyi kurumlarımız elbette var. Ancak çocuklarımızın Denizli’nin sporuna, sanatına, politikasına yön vermelerini istiyorsak bunun yolu kaliteli eğitimden geçiyor. Biz Denizli’ye ezber bozmaya geliyoruz.” Dedi. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ