reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
HAYIRSEVER EĞİTİM AŞIĞI KAYNAK AİLESİNE VEFA GECESİ
HAYIRSEVER EĞİTİM AŞIĞI KAYNAK AİLESİNE VEFA GECESİ
reklam-93-1000x252.jpg
06.03.2019 00:09
HAYIRSEVER EĞİTİM AŞIĞI KAYNAK AİLESİNE VEFA GECESİ

İlimize kazandırdıkları köklü okullar ile eğitime büyük katkıları olan eğitim aşığı hayırsever Kaynak Ailesine vefa gecesi düzenlendi.

 

Merkezefendi Belediyesi Bereketler Toplantı ve Sergi Salonunda düzenlenen geceye Merhum Kazım Kaynak’ın değerli eşleri Sevil Kaynak  ve ailesi, Vali Yardımcısı Hakkı Ünal,  Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, okul müdürleri ve davetliler katıldı.

 

Yaptırdıkları okullar ile ilimiz eğitimine büyük katkıda bulunan Kaynak ailesi için Denizli Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen gece, Kaynak ailesine hitaben hazırlanan sinevizyon gösterisi ile başladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Öncelikle Merhum Kazım Kaynak amcamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kurumum adına Sevil Teyzemizin ellerinden öpüyorum. İyi ki böyle evlatlar yetiştirmişsiniz. Bizler Kaynak Ailesi ile 91 yılında tanıştık.

 

Rahmetli Kazım Kaynak Amcamız mütevazı kimliğiyle öne çıkan bir insandı. Hayırseverimiz Mustafa Kaynak Beyefendi ilimize çok önemli okulları kazandırmakla kalmayarak, eğitim denildiğinde bize her türlü yardımı sağlamaktadır. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.

 

Kaynak Ailesinin ilimize sadece 6 okul değil,sivil toplum örgütlerine ve spor kulüplerine her alanda destekleri var. Bizler eğitimciyiz. Atatürk’ün o muasır medeniyet seviyesi dediği noktaya böyle iş adamlarımız ve eğitim sevdalısı hayırseverlerimiz ile ulaşabiliriz. Bugün bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından Okumaya İstekli Çocukları Destekleme Derneği (OKİSDER) Başkanı Nalan Kaynak  ve birlikte müzik yaptıkları arkadaşları tarafından davetlilere birkaç parçalık canlı müzik dinletisi gerçekleştirildi.

 

Konuşmaların ardından Denizli Vali Yardımcısı Hakkı Ünal ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından başta Sevil Kaynak olmak üzere Kaynak ailesine eğitime yaptıkları katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdim edildi. Program Kaynak Ailesi ile çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ