reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
reklam-9-alfa.jpg
YARENDER’DE YENİ BAŞKAN İSKENDER DOĞAN
YARENDER’DE YENİ BAŞKAN İSKENDER DOĞAN
reklam-8-800_100y.jpg
25.02.2019 12:42
YARENDER’DE YENİ BAŞKAN İSKENDER DOĞAN

Denizli Yaren kültür-sanat ve turizm derneği genel kurulunda Yönetim Kurulu başkanlığına İskender Doğan seçildi.

 

Divan başkanlığını İskender Doğan’ın katiplikleri Safiye Samyeli ve Ali Özdemir ‘in yaptığı genel kurulda, seçimler sonunda

Yönetim kuruluna;

 

İskender Doğan (Başkan), Safiye Samyeli Başkan yardımcısı, Emin Çetin Genel sekreter,Muhasip Sultan Torun, Ali Özdemir, Osman Atar, Bekir Çabuk, Erdinç Ersoy,Hüseyin Kocakaya ve Murat Eroğlu üyeliklere seçildi

 

Denetleme kurulu üyeliklerine ise, İbrahim Tosun, Hatip Çelebi, Salih Armağan

Yedek üyelikler e Sebahat Şahin, Binali Aydın, Mehmet Ahilik seçildi.

 

Eski başkan Safiye Samyeli “Yarender de yaptığım başkanlık nöbetini, İskender Doğan’a gönül huzuru içinde devrediyorum. Kendisini tebrik ediyorum.Yeni yönetim de yine varım. Harika etkinlikler yapacağız… Bu kez daha güçlüyüz “dedi.. 

 

Yarender yönetim kuruluna seçilen İskender Doğan “Derneğimizde çok değerli şair-yazarlarımız, sanatçılarımız var. Özellikle Türkiye çapında şairimiz Safiye Samyeli nin bulunması bizim için onurdur. Bundan böyle daha aktif çalışmalar içinde olacağız. Yarender’in kurumsallaşması için mücadele vereceğiz.

En kısa zamanda Yarender üyelerinin şiirlerinden oluşan, Bir kitap hazırlayacağız.

Yarender Denizli kültür-sanatına damga vuracaktır. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarımızla,üyelerimizle kenetlenip başarılı çalışmalar yapacağız” dedi.

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ