reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
İSTANBUL UNICERA FUARI'NA DTO VE TESİSATÇILAR ODASINDAN ÇIKARMA
İSTANBUL UNICERA FUARI'NA DTO VE TESİSATÇILAR ODASINDAN ÇIKARMA
reklam-8-800_100y.jpg
10.02.2019 13:57
İSTANBUL UNICERA FUARI'NA DTO VE TESİSATÇILAR ODASINDAN ÇIKARMA

İstanbul’da düzenlenen Uluslararası UNICERA Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na Denizli Ticaret Odası (DTO), 35 kişilik heyetle, Denizli Tesisatçılar Odası da bir otobüs dolusu üyesiyle çıkarma yaptı.

 

DTO Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Şenel ile Ferruh Dalkılıç'ın eşlik ettiği DTO Fuar Heyeti, iki günlük iş seyahatinden döndü. Teknik gezi, daha öncekiler gibi ilgili sektörlerin üyelerinden büyük ilgi gördü. 130 ülkeden, 20 bini yabancı 85 bin alıcının beklendiği UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı, Türkiye’nin marka değeri en yüksek organizasyonu olarak biliniyor. CNR EXPO Yeşilköy’deki fuarda, banyo ürünleri, zemin ve duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama ve depolama gibi pek çok ürün grubu, 100 bin metrekarelik geniş bir alanda bir arada sergilendi. Ticaret Bakanlığı tarafından da desteklenen  ve çok sayıda ülkenin konsolosluklarının Ticari Ateşeleri ile yakından takip ettiği UNICERA İstanbul’da, sektöre yön veren 350 firma, bin 200’ün üzerinde markasıyla yer aldı.

TESİSATÇILAR ODASI'DA çIKARMA YAPTI

Denizli Tesisatçılar Odası da bir otobüs dolusu tesisatçı ile UNICERA Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı’na katıldı. 07-09Şubat tarihleri arasında  Başkan Murat Gürsoy 'un da eşlik ettiği ziyaret oldukça verimli geçti.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ