reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
İYİ PARTİ PAMUKKALE’DE CHP ADAYI DİVARCI'YI DESTEKLEYECEK
İYİ PARTİ PAMUKKALE’DE CHP ADAYI DİVARCI'YI DESTEKLEYECEK
reklam-8-800_100y.jpg
07.02.2019 17:25
İYİ PARTİ PAMUKKALE’DE CHP ADAYI DİVARCI'YI DESTEKLEYECEK

Denizli’nin en kalabalık ve seçmen yoğunluğunun en fazla bulunduğu Pamukkale İlçesi’nde İYİ Parti aday çıkarmama kararı aldı. Millet İttifakı’nı oluşturan iki parti 31 Mart yerel seçimlerine CHP’li aday Ahmet Divarcı ile gidilmesi konusunda uzlaştı.

 

Haftalardır sürüncemede kalan Pamukkale konusunda merakla beklenen açıklama İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ten geldi.

 

 Öztürk, “Türkiye genelinde, Denizli bütününde değişimi gerçekleştirebilmek için CHP ile yapmış olduğumuz işbirliğini daha da güçlendirebilmek adına Pamukkale ilçemizde Cumhuriyet Halk Partisi adayını destekleme kararı verdik. 

 

İşbirliği çerçevesinde iki parti tabanı arasında kaynaşmanın, kenetlenmenin tam olarak sağlanabilmesi adına her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Atalarımızın dediği gibi; Bir elin nesi var, İki elin sesi var. Diyerek birlikte yerel iktidara yürümeye karar verdik.

 

 Denizli’de ses getirmek, kötü gidişata dur demek için, ortak aklı iktidara taşımak için az kaldı. Karar yüce milletimizindir. “Ben yaptım oldu” zihniyetinden kurtulmak istiyorsan az kaldı karar milletindir. Hep birlikte hareket edersek aşılmayacak dağ, yıkılmayacak sulta yoktur. Karar sizin, Söz milletindir” dedi.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ