reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
TALİSMAN 'A GÖRKEMLİ TANITIM
Renault’nun yeni modeli Talisman, Sadıkoğulları Otomotiv’de düzenlenen tanıtım etkinliğinde Denizlililer’den tam not aldı.
TALİSMAN 'A GÖRKEMLİ TANITIM
reklam-22-sinav-reklam.jpg
18.03.2016 12:59
TALİSMAN 'A GÖRKEMLİ TANITIM


Göz alıcı tasarımının yanı sıra eşsiz sürüş deneyimine katkıda bulunan segmentinde benzersiz inovasyonlarıile de dikkat çeken Talisman’ın tanıtım ve test sürüşü etkinliğine Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Mersin, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oktay Mersin, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Cihan Mersin, Denizlili iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı. 

Sadıkoğulları Renault Genel Müdürü ve Sadık Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Cihan Mersin, Talisman’ın bu yıl otomotiv sektörünün gözdesi olacağını vurguladı. Mersin,  “Göz alıcı tasarımının yanında, benzersiz inovasyonları ile D segmentindeiddialı bir model. Denizli ve bölgede Renault’nun köklü bir bayisi olarak bu yıl bu segmentte güzel satışlar yapacağımıza inanıyorum” dedi.   

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ