reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
KADINLAR MATİNEDE EYLÜL'LE COŞTU
KADINLAR MATİNEDE EYLÜL'LE COŞTU
reklam-22-sinav-reklam.jpg
02.02.2019 14:24
KADINLAR MATİNEDE EYLÜL'LE COŞTU

Şiir otel de düzenlenen kadınlar matinesinde bir araya gelen kadınlar, keyiflerince eğlendi.

 

Şiir Otel'de düzenlenen kadınlar matinesinde şarkıcı Eylül Yücel sahneye çıktı. Hareketli şarkılar ve oyun havaları eşliğinde eğlenen kadınlar, pistte coşarak doyasıya halay çekip dans etti. Programda bir de sürpriz yaşandı,  sahneye çıkan Zeyne oryantal şovlarıyla kadınlar matinesine renk kattı. Zenne'nin oryantal şovuna kadınlar da eşlik ederek unutulmaz bir gece yaşadı.

  

MATİNEYE TALEP ARTTI


Denizli sahnelerinin yıldızı, vazgeçilmez ismi Eylül Yücel tarafından başlatılan "KADINLAR MATİNESİ" kadınlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

 

Düzenlediği her makanı hınca hınç dolduran Eylül Yücel dün akşam da Şiir otelde düzenlenen kadınlar matinesinde sahne aldı. Şiir oteli tıka basa dolduran kadınlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar kurtlarını dökerek stres attı.

Erkeklerin olduğu kadar kadınların da gözde ismi Eylül Yücel;

" 1 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz "Kadınlar Matinesi" programımıza genç ve yetişkin kadınlarımızın katılma oranı her geçen gün artıyor. Zorlaşan hayat şartları, yaşam koşulları biz kadınlar üzerinde üzüntü ve stresi her geçen gün artırıyor. Ayda bir gün de olsa bir araya gelip tanışmak, kaynaşmak, şarkılara eşlik etmek, dans ederek eğlenmek ruhen rahatlatıyor, buda beni çok memnun ediyor " dedi.

 

 

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ