reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
PAÜ SERİNHİSAR MYO’NUN DEVİR PROTOKOLÜ YAPILDI
PAÜ SERİNHİSAR MYO’NUN DEVİR PROTOKOLÜ YAPILDI
reklam-8-800_100y.jpg
01.02.2019 14:37
PAÜ SERİNHİSAR MYO’NUN DEVİR PROTOKOLÜ YAPILDI

Serinhisar Belediyesi ve hayırsever iş kadını Cevriye Esen’in katkılarıyla yapımı sürdürülen PAÜ Serinhisar Meslek Yüksekokulunun devir protokolü yapıldı. Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş tarafından imzalanan protokolle Serinhisar Meslek Yüksekokulu, Pamukkale Üniversitesine devredildi.

 

Pamukkale Üniversitesi öncülüğünde, Serinhisar Belediyesi ve hayırsever iş kadını Cevriye Esen’in katkılarıyla yapımı sürdürülen PAÜ Serinhisar Meslek Yüksekokulunun devir protokolü gerçekleşti.

 

Protokol imza törenine Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, hayırsever iş kadını Cevriye Esen ve ailesi katıldı.

 

Rektörlük makamında düzenlenen protokol, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Başkan Mehmet Kobaş tarafından imzalandı. Protokolle birlikte Serinhisar Meslek Yüksekokulu, Pamukkale Üniversitesine devredildi.

 

PAÜ Serinhisar Meslek Yüksekokulunun yapımında Başkan Mehmet Kobaş ve hayırsever iş kadını Cevriye Esen’in büyük destekleri olduğunu belirten Rektör Bağ, teşekkürlerini iletti. Öte yandan, PAÜ Serinhisar MYO’ya önümüzdeki günlerde hayırsever iş kadını Cevriye Esen’in isminin verilmesi planlanıyor.

 

4 bin 200 metrekare kapalı alana sahip 18 derslikli MYO binası 2019-2020 eğitim öğretim yılında Acil Durum ve Afet Yönetimi ile Sosyal Güvenlik programlarına öğrenci alarak eğitim ve öğretime başlayacak.

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ