reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ÇAL GARASI, MİLLİ TAKIM YOLUNDA
ÇAL GARASI, MİLLİ TAKIM YOLUNDA
reklam-8-800_100y.jpg
23.01.2019 19:55
ÇAL GARASI, MİLLİ TAKIM YOLUNDA

Çal Belediyespor adına Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası’na katılan 24 yaşındaki Kaan Öz, Türkiye üçüncüsü oldu. Milli takım seçmelerinin birinci ayağında derece yapan sporcu, yapılacak iki turnuvada da derece yapıp ülkemizi uluslararası turnuvalarda temsil etmeyi hedefliyor.


Aslen Çallı olan Kaan Öz, Antalya’da 14-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen turnuvada kazandığı üçüncülük madalyasını Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’a getirdi. 


Çal Gençlik ve Spor Müdürü Tayfur Öztepe ile birlikte Tatar’ı ziyaret eden başarılı sporcu, “Çocukluğumdan bu yana karate yapıyordum, 6 yıldır kick boks yapıyorum. Hedefim, Çal Garası’nı Avrupa ve dünya şampiyonalarında da temsil etmek. Bunu da başaracağım” dedi.


TATAR; “GURUR DUYDUK”


Çal Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Tatar ise, Kaan Öz’ün başarısıyla gurur duyduklarını söyleyerek, “Kulübümüzün sporcularından Kaan’ın milli takıma seçilmesini bekliyoruz. Antalya’da Türkiye üçüncüsü olması bize gurur verdi” diye konuştu.


Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tayfur Öztepe, Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi olan Kaan Öz’ün, geçtiğimiz yıl Çal’da 120 çocuğa karate kursu verdiğini, kursun bu yılda verilmesini planladıklarını söyleyerek, “Denizli’den Türkiye şampiyonasına katılan sporcularından sadece Kaan derece yaptı. Kaan’ın milli takım formasını giyeceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

 

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ