reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
“MİLLET İTTİFAKI İLE BÜYÜK BİR SİNERJİ YAKALAYACAĞIZ”
“MİLLET İTTİFAKI İLE BÜYÜK BİR SİNERJİ YAKALAYACAĞIZ”
reklam-93-1000x252.jpg
11.01.2019 14:20
“MİLLET İTTİFAKI İLE BÜYÜK BİR SİNERJİ YAKALAYACAĞIZ”

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İYİ Parti ile ittifakta çatlak olmadığını söyledi.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar ile birlikte Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

 

‘Denizli’de ittifakta çatlak var’ söylemlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Sancar, “Bizim ittifakta ben yok, biz var. Çatlak diye bir şey yok. Cumhuriyet dengeleri adı altında tek adamlıkla bir mücadele yapacaksak güçlerimizi birleştirme gibi bir aritmetiğimiz, mecburiyetimiz var.

 

Bu ittifak birlikteliğe dönerse, enerji sinerji yaratır.  O sinerjiyi yakalayamaz ve iş ‘Sen-Ben’e’ dönerse, tek adamlık rejimini memnun etmiş oluruz. İYİ Partililer ilçelerde CHP’ye, Büyükşehirde de CHP’liler Ümit Bahtiyar’a oy vereceklerdir” dedi.

 

Uzlaşmadıkları bir konu olmadığını ifade eden Sancar, “Aynı çatı altında bir iradeyi temsil ediyoruz. Dava millet ve memleket ise, orası burası benim diyemeyiz. 


  Adaylarımızla ilgili İYİ Parti heyetinden ‘Şu adayınızı şu ilçeden çekin’ diye bir talep olmadı. Bir çekişme içinde değiliz. Benim partilim bu ittifakta yokum dememiştir. 


Ümit Bahtiyar bizim adayımızdır. Bu ittifakın çok şeyler başaracağına, en az 14 ilçe de başarılı olacağına inanıyoruz. Kazanmak için yola çıkıyoruz. Birçok ilçemizde adaylarımıza anlayış gösterilmiştir. İYİ Parti; Sarayköy Buldan ve Merkezefendi de aday göstermemiştir. Daha aday belirlenmemiş ilçelerimiz var” dedi. 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ