reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
MHP İLÇE BAŞKANLARI ACIPAYAM’DA TOPLANDI
MHP İLÇE BAŞKANLARI ACIPAYAM’DA TOPLANDI
reklam-93-1000x252.jpg
11.01.2019 13:40
MHP İLÇE BAŞKANLARI ACIPAYAM’DA TOPLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Denizli İl Yönetimi, İl Kadın Kolları,19 ilçe başkanı ve belediye başkan adayları Acıpayam'da toplandı.

 

Geçtiğimiz hafta sonunda ittifak adaylarının açıklanmasıyla birlikte ilk başta moral bozukluğu yaşayan teşkilat, kısa sürede toparlanarak birlik, beraberlik kararı aldı. Dün akşam MHP Acıpayam Belediye Başkan adayı Fatma Aksoy’un ev sahipliğinde toplanan, ilçe başkanları seçim sürecinde yapılacak çalışmaları ele aldılar.

 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Denizli İl Yönetimi, İl Kadın Kolları,19 İlçe başkanı ve belediye başkan adaylarının bir araya geldiği toplantıda ilçe başkanları ve başkan adayları sırayla söz alarak seçimde neler yapılabilir konularında görüşlerini bildirdiler.

 

MHP Genel Merkezinin İttifak anlaşmasına harfiyen uyulacağı mesajını veren MHP’li başkanlar, “Kırgınlık ve küskünlük zamanı değil. Bize düşen kardeşçe seçim ipini göğüslemektir. MHP-AK Parti ittifakının harfiyen uygulanmasıdır.

 

MHP olarak biz Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin kararlarının arkasında ve uygulayıcısı olmalıyız. Cumhur ittifakı Denizli’de başarıyla sonuçlanacaktır. Biz hazırız.” dediler.

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ