reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
PAÜ'DEN OSMAN AYDINLI’YA TEŞEKKÜR
PAÜ'DEN OSMAN AYDINLI’YA TEŞEKKÜR
reklam-93-1000x252.jpg
03.01.2019 19:37
PAÜ'DEN OSMAN AYDINLI’YA TEŞEKKÜR

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı’ya, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri’ne yaptığı katkılar dolayısıyla PAÜ Hastaneleri Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat Özban  tarafından teşekkür belgesi verildi.


Hayırsever işadamı GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri’ne 3’ncü kez ultrason cihazı bağışladı. 


Renkli Doppler Ultrasonografi Cihazının ilkini 2017 yılı Şubat ayında Dahiliye bölümüne bağışlayan İş adamı Aydınlı, ikinci ultrason cihazını Kalp-Damar Hastalıkları bölümüne kazandırdı.  Geçtiğimiz günlerde de üçüncü ultrason cihazını Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalına bağışladı.

 

“Denizli’deki diğer işadamlarımıza örnek olmalı”

 İş adamı Aydınlı’ya verdiği destekler için makamına giderek teşekkür eden Doç. Dr. Özban; “Ben Osman Beye hastanemize şimdiye kadar yapmış olduğu bağışlardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle bu tür cihazlar hem hastaların tedavisinde hem de hızlı tanı koyulabilmesi için çok büyük katkılar sağlıyor.   Osman Beyin yapmış olduğu katkıların Denizli’deki diğer iş adamlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

“Desteklerimi sürdüreceğim”

 

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı ise; “  PAÜ Hastaneleri’ni teknolojik bakımdan desteklediğimiz müddetçe bölgemizde iyi bir kurum olacağına, daha da güzel şeyler başaracağına inanıyorum.  Bundan sonra da elimden geldiğince yardım yapacağım” diye konuştu.

 

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ise Hayırsever işadamına verdiği tüm destekler için teşekkür ederek her zaman üniversitemizin yanında olduğu için  minnettar olduklarını belirtti.

 

 

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ