reklam-4-reklam-33-unsal-branda-copy.jpg
ODTÜ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
ODTÜ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
reklam-93-1000x252.jpg
02.01.2019 15:37
ODTÜ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulu öğrencileri PAÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları servisinde yatan çocukların yeni yılını kutladılar.

 

Ortaokul Müdür Yardımcısı Emel Samanlıoğlu ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen etkinliğe PAÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, Çocuk Sağlığı e Hastalıkları ABD Başkanı Prof. Dr. Dolunay Gürses ve veliler katıldı.

 

Etkinlik hakkında bilgi veren Samanlıoğlu “ ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulu olarak 2018–2019 Eğitim Öğretim yılının son sosyal projesi ile okulumuz 7. Sınıf öğrencisi Onur Coşkun’un okul yönetimine sunduğu “Sevgimi Paylaşıyorum, Çoğalıyorum” projesi kapsamında, kliniğiniz bünyesinde yataklı serviste bulunan çocuk hastalara moral olması açısından etkinlik yapmaktan çok mutluyuz dedi.

 

ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulu 7. Sınıf öğrencileri (Onur Coşkun, Ceren Gürses, Ayberk Merpez, Yağmur Varma, Azra Ece Özcan, Melek Girişgen) ile Emre Coşkun’un verdiği hediyeler çocuklarımıza moral oldu.

 

Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ise, bu tür etkinliklerin yatan çocuk hastalarımıza çok iyi geldiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür belgelerini takdim etti.

             

    

ETİKETLER
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan Denizli Haber Ajansı - Denizli'nin Haber Kaynağı sorumlu değildir.
Bu habere henüz yorum yazılmamış. YORUM YAZ